Skunk Family - Rodiny konopí

Semena konopí skunk patří mezi nejoblíbenější semena u profesionálních certifikovaných pěstitelů. Skunk představuje rodinu konopných odrůd, které poskytují výrazné, pronikavé aroma Skunk. Kmeny Skunk jsou dobře známé pro svůj snadný růst a charakteristicky štiplavou vůniMyrcen je běžný terpen, který se vyskytuje v kmenech konopí Skunk.

Rodiny konopí genetiky skunk

Čti více »

  • Grid
  • List

Co jsou semena konopí skunk?

Semena konopí skunk jsou již po desetiletí oblíbená. Kmeny Skunk představují nejvyšší kvalitu. Semena konopí Skunk získala spoustu konopných pohárů a ty nejlepší z těchto oceněných genetik skunku najdete v rodině semen konopí Skunk. Najdete zde jedny z nejlepších samonakvétacích semen skunku na světě, feminizovaná semena skunku a regular semena skunku.

Nejlepší feminizovaná semena konopí skunk

Hledejte dodavatele konopných semen s vynikajícími výsledky v oblasti šlechtění a zákaznického servisu. Konopné poháry jsou známkou toho, že váš dodavatel semen bere svá skunková konopná semena opravdu vážně! Nejlepší feminizovaná semena konopí skunk mají dlouhodobou pověst vynikajících semen po mnoho let/desetiletí. 

Euforia

Ten název mluví za vše! Feminizovaná semena konopí skunk Euforia. Euforia je odrůda Skunk sativa, které trvá přibližně 8 týdnů, než vykvete indoor.

Kmeny Skunk jsou proslulé tím, že se snadno pěstují, a proto jsou ideální pro méně zkušené pěstitele, kteří nechtějí dělat kompromisy v kvalitě. Euforia je vítězem High Times Cannabis Cupu z roku 2002 a stejně oblíbená je i dnes. 

V interiéru rostliny Euforia často dosahují výšky kolem 1-1,5 m s těžkými květy, které mohou na konci kvetení potřebovat oporu, aby se nezhroutily pod vlastní vahou palic a pryskyřice. Jedná se o původní selekci Skunk z devadesátých let, která je dnes mezi něco jako legendární klasika!

Nejlepší samonakvétací semena konopí skunk

Autoflowering genetiky konopí skunk vyrostou po sklizeň indoor za přibližně 70-75 dní s přibližně 20 hodinami denního světla. Jsou vhodné i pro outdoor, stačí si vybrat teplé a slunečné 3měsíční okno v období venkovního pěstování.

Auto Euforia

Auto Euforia využívá stejnou genetiku, která získala konopný pohár, jako feminizovaná verze semen s fotoperiodou. Semena Auto Euforia vyrostou do sklizně přibližně za 10-11 týdnů. Jedná se o kompaktní/bushovou odrůdu se skunk sladkým aroma, která obvykle dosahuje výšky kolem jednoho metru. 

Nejlepší regular semena konopí skunk

Z regular semen konopí skunk vznikají rostliny, které jsou zhruba z 50 % samčí a z 50 % samičí. Většina pěstitelů samčí rostliny vyřazuje, kromě těch, které používají za účelem vytvoření vlastních kříženců a hybridů skunku.

Skunk #1

Skunk #1 je k dispozici pouze v regular semenech konopí skunk. Jedná se o původní Skunk, který byl použit v mnoha křížencích a hybridech, je ze 75 % sativa a z 25 % indica. Semena Skunk #1 jsou inbredována od roku 1978 a jedná se o plně stabilizovaný homogenní kmen. Pokud chcete originální Skunk, pak už nehledejte dál!

Odkud pocházejí původní odrůdy konopí skunk?

Konopí skunk je hybridem dvou krajových odrůd sativy - Colombian Gold a Acapulco Gold. Genetika Skunk obsahuje také čistokrevnou genetiku Afghani Indica. Skunk je dnes již legendární kmen konopí, který se vyznačuje silou, ostrostí a snadným růstem. Původně se předpokládá, že odrůda Skunk byla vyvinuta počátkem 70. let v jižní Kalifornii skupinou pěstitelů a šlechtitelů známou jako Sacred Seeds, kterou vedl Sam the Skunkman.

Jsou semena skunku sativa nebo indica?

Mají tendenci být sativa nebo sativa dominantní. Mnoho lidí však použilo genetiku konopí skunk v hybridech s indika kmeny a vytvořilo indika (nebo k indice inklinující) kmeny, které obsahují genetiku skunk.

Jaké jsou typické kanabinoidy a terpeny vyskytující se v kmenech skunk?

Hodně záleží na konkrétní rodičovské genetice, která mohla být použita při šlechtění. Obvykle můžete očekávat kmeny bohaté na THC s menšími hladinami dalších kanabinoidů, jako je CBD, CBG atd. Budoucí selektivní šlechtění a hybridizace skunku však může přinést kmeny skunku bohaté na nové kanabinoidy. Myrcen je běžný terpen, který se vyskytuje v kmenech konopí Skunk.

Jaká je průměrná doba kvetení a výnos u odrůd skunk?

Typická doba kvetení skunků je u běžných/feminizovaných semen konopí skunk přibližně 9 týdnů. U těch, které jsou více nakloněny k sativě, to může trvat o několik týdnů déle. Výnosy jsou podobné jako u jiných odrůd konopí. Samonakvétací semena konopí skunk obecně potřebují k vypěstování do sklizně přibližně 11 týdnů.

Rodiny konopí

Afghani Kush Family Blue Family Konopí bohaté na CBD Klasické oldschool odrůdy konopí Outdoor rodiny konopí Vysoká nadmořská výška rodina konopí Latinská Amerika rodina konopí Rodina konopí Orange Rodina konopí Skunk USA Special genetiky rodiny konopí Speciální kanabinoidy rodina konopí