Semínka Silent Seeds

Seedbanka Silent Seeds - od Země do vesmíru


Silent Seeds je nedávno vytvořená konopná seedbanka, i když ve skutečnosti jsou její zakladatelé na mezinárodní scéně konopí více než 20 let (bývalý Dinafem), takže nejsou jen odborníky na výběr, stabilizaci a reprodukci genetiky, jsou to také průkopníky v oblasti konopí.


V rámci katalogové řady "Classic" můžete najít mnoho z nejlepších legendárních odrůd bývalého Dinafemu. Ikonické kmeny jako Moby Dick a Critical + 2.0, White Widow nebo Original Amnesia. Na druhou stranu řada "Exotic" vyniká tím, že jde o nové hybridy s americkou genetikou, mezi jinými odrůdy jako Cookielato, L.A. Vanilla Cake nebo Watermelon Runtz. Mimo tyto nabízí v katalogu také odrůdu B-45 by BOOBA, která má údajně 30 - 32 % obsah THC.


Dinafem se stal jednou ze 3 semenných bank s nejvyšším obratem po celém světě a výrazně pomohl k tomu, aby se feminizovaná a samonakvétací semena stala módní, dokud v roce 2020 neměli právní problémy. Naštěstí se někteří z jejich šlechtitelů spojili v novém projektu Silent Seeds, s rozsáhlým katalogem, který lze rozdělit mezi řadu Classic a řadu Exotic.


Seedbanka Dinafem byla oceňována a uznávána pro vysokou kvalitu jejich semen. Silent Seeds je sídlem v nizozemském Rotterdamu a nabízí stěžejní odrůdy jako Critical Mango, Moby Dick nebo Cookielato. Tým je složen z některých klíčových členů týmu Dinafem, díky čemuž jsou experty na trhu s genetikou konopných semen. Kvalita a stabilita jejich genetiky je výsledkem znalostí pěstovaných více než 20 let.


Dinafem je historická značkou semen konopí od roku 2005 do roku 2020. Silent Seeds nadále nabízí určitou genetiku Dinafem. Jejich silou je udržet legendu Dinafem a ne ji kopírovat jako mnozí, dnes. Pokračují v částečném zvěčování katalogu, kvality a know-how Dinafem ve světě konopných semen.


UPOZORNĚNÍ: Semena konopí mají omezené použití. Semínka rostlin konopí jsou určena výhradně ke sběratelským účelům. Vždy se informujte o platné legislativě své země. Prodejce nenese zodpovědnost za neoprávněnou manipulaci.

  • Grid
  • List
Showing 1 - 12 of 22 items