Watermelon semena

Watermelon, známý také pod názvem Watermelon Kush, je indickou odrůdou konopí, která vznikla zkřížením dvou dosud neznámých mateřských odrůd. Díky zkřížení těchto dvou neznámých genetik vznikla odrůda Watermelon, která obsahuje bohatou směs terpenů a má jedinečné melounové aroma. 

Obsah THC a CBD

Watermelon působí uvolňujícím dojmem, a proto je vhodný jako prostředek podporující spánek nebo povzbuzující chuť k jídlu. Tato odrůda je oblíbená právě díky své dlouhotrvající sedativní schopnosti. Watermelon obsahuje v průměru 17 % THC a 3-10 % CBD.

Pěstování Watermelon

Watermelon je charakteristický svými velkými, mohutnými květy. Pěstitelé si tuto odrůdu oblíbili především pro její vysoké výnosy a vitalitu. Její doba kvetení trvá 55 až 60 dní, preferuje slunné venkovní prostředí a navíc je odolná vůči škůdcům a chorobám. Produkuje velké, ochmýřené palice se zářivě zelenými květy, oranžovými pestíky a lepkavým povlakem bílých trichomů.

Léčebné účinky

Watermelon může být prospěšný i pro osoby užívající léčebné konopí. Díky svým zklidňujícím účinkům dokáže tlumit bolest, ať už dočasnou, nebo chronickou. Také může zmírnit běžné obtíže, jako jsou bolesti hlavy a nevolnost.

  • Grid
  • List