Vaporizační pera

Vaporizační pera jsou velice kompaktní a diskrétní vaporizéry. Svým tvarem i velikostí připomínají běžnou cigaretu či pero. Vaporizační pera přinášejí skvělý zážitek z vapováníJejich použití je mimořádně snadné a pohodlné. Vapepen můžete mít zkrátka vždy po ruce. Inhalace e-liquidů navíc zaručuje velice rychlý nástup účinků terpenů či legálního kanabinoidu CBD. Plnit se dají klasickými e-liquidy s terpeny či CBD variantouO použití vaporizačních per čtěte více v textu níže.

  • Grid
  • List

Co je vaporizační pero?

Vaporizační pera jsou vlastně malé kompaktní a velmi diskrétní vaporizéry. Díky těmto elektronickým pomocníkům si můžete požitek z e-liquidů vychutnat v podstatě kdekoliv. Jejich ovládání se liší v závislosti na výrobci či modelu, obecně je však velice jednoduché.

Jak vapovat CBD?

Vapování, ať už CBD nebo e-liquidů spočívá v inhalaci páry z vaporizačního pera. Inhalace páry navozuje příjemné uvolnění, zlepšuje náladu, může zvýšit produktivitu či zmírnit únavu. Neobvyklé není ani zvýšení pocitu štěstí a radosti. To vše bez jakéhokoliv psychotropního či halucinogenního efektu. Vaporizace je navíc zdravější a hlavně mnohem účinnější způsob, jak inhalovat důležité a zdraví prospěšné látky.

Pro koho je vhodné užití vaporizačních per

Jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. Díky velké kompaktnosti jsou navíc ideální pro všechny, které například trápí úzkostné či jiné psychické poruchy. V případě, že vás taková nepříjemná chvíle zastihne v nevhodnou dobu, stačí vytáhnou vape pen s oblíbeným uklidňujícím e-liquidem a nepříjemnosti jsou zanedlouho pryč.

Naše doporučení

Doporučujeme vám elegantní Vape Pen od Harmony, který je aktivován "potáhnutím", je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a je vhodný i pro začátečníky. Velmi oblíbené je i Startovací sada Tempo od Harmony, která přináší maximální zážitek z vapování CBD, vejde se do každé kapsy či kabelky a je ideální pro začátečníky i pokročilé. Obsahuje tři oblíbené příchutě kapslí předplněné chutným liquidem s 10% CBD, celkem 222 mg CBD.