Blog o konopí

Vítejte na našem blogu o konopí a semenách marihuany. Neustále přinášíme aktuality ze světa konopí. Informace z léčebného využití konopí a poznatky z pěstování. Dočtete se zde o všech novinkách na našem webu i mimo něj. Náš blog vedeme již 11 let a za tu dobu zde vzniklo přes 1500 článků a studií o léčbě konopím.

RSS

 • Nízkostresový trénink na konopí Vám zaručí vyšší výnosy

  Přinášíme Vám informace o nízkostresovém tréninku, který se často aplikuje na konopí, pokud chce mít pěstitel vyšší výnosy, obrovské pupeny a využít maxima z prostoru a světla, které je k dispozici. Vy se jej můžete naučit praktikovat při přečtení našeho nového článku.

  Kategorie: Pěstování

 • Má konopí kalorie a může se po něm přibrat?

  Napadlo Vás někdy, jestli konopí může ovlivňovat přibývání nebo ubývání na váze? Jestli ano, přečtěte si tento článek, ve kterém se dozvíte, kolik kalorií obsahuje konopí a jaký vliv může mít na Vaši životosprávu.

  Kategorie: Aktuální témata

 • Důležitost pH při pěstování konopí

  pH hodnota přímo ovlivňuje proces pěstování konopí. Ideální hodnota pH v půdě je 7. V hydroponii je optimálnější nižší stupeň pH. Udržováním správného pH přispějete, aby rostliny přijímaly všechny živiny.

  Kategorie: Pěstování

 • Celosvětový trh s konopnými potravinami: Aktuální trendy

  Zákazníci si v poslední době ve vysoké míře oblíbili konopné potraviny. Předpovídá se, že konopný trh bude nadále stoupat vzhůru. Jen za posledních 10 let se poptávka po konopných potravinách zvýšila téměř o 92 %.

 • Humulen: Léčebné účinky tohoto konopného terpenu

  Humulen je další z mnoha terpenů obsažených v konopí. Víte o něm ale všechno, co potřebujete? Jaké jsou jeho zdravotní přínosy? V jakých dalších rostlinách ho můžeme najít? A které konopné odrůdy obsahují velké množství tohoto terpenu?

  Kategorie: Konopné terpeny

Předchozí články »