Největší konopný festival u nás

U série článků o největších konopných festivalech se nejprve zastavíme u toho vůbec největšího u nás a tím je samotný Cannafest. Letos se uskuteční už jeho čtvrtý ročník, který proběhne v Praze na výstavišti Incheba v Holešovicích 8. - 10. listopadu 2013.

 

 

 

Tento mezinárodní veletrh je určen jak široké veřejnosti, tak laikům, kteří by si rádi rozšířili své poznatky o konopí a produktech s ním souvisejícími.

Vystavovatelé z více než 17 zemí zde opět představí ve třech dnech své produkty a služby v šesti hlavních kategoriích: Přírodní zdroje, Pěstování, Doplňky, Umění, Média, Instituce.

Prezentovat se budou hnojiva, konopné doplňky, textilie i konopná kosmetika. Zastoupeny zde budou také organizace, bojují za konopnou osvětu, či legalizaci. Doplní je growshopy z celé republiky, včetně toho našeho. Dále zde budou zastoupeny společnosti vyrábějící vaporizéry, či jiné kuřácké potřeby.

Po celou dobu veletrhu pak probíhají zajímavé přednáškyworkshopy, jež se doknout témat využívání konopí jako materiálu, léčebných prostředků,.. Návštěvníci zde mohou ochutnat konopné produkty, chléb s konopnými semínky, těstoviny, oleje, a také konopné pivo.
Kromě toho se návštěvníci mohou setkat s různými odborníky v oblasti konopí, ať užFestival Cannafest je největší akcí věnující se konopí u nás. z lékařského prostředí, vědci, samotnými pacienty léčenými konopnými produkty, a rovněž i s právníky. Nechybí ani známé Cannafest Cinema, kde můžete prohlédnout jeden z mnoha dokumentů zabývající se konopnou tématikou.

Pokud máte zájem o návštěvu veletrhu, více informací naleznete zde: https://www.cannafest.cz/

  • Články z kategorie Aktuální témata mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 06/04/13