Bílá Vdova - White Widow

Legendární White Widow

Bílá vdova je legendární holanská genetika pro indoor pěstování. Ve své domovině je považována za jednu z nejvýnosnějších druhů marihuany.A čkoli dorůstá výšky pouhých 35 - 60 cm má obrovské výnosy. 

 

Ty dosahují až 450 gr/m2. Bílá vdova byla vyšlechtěna před pouhými 7 lety.

Tuto famozní odrůdu vypěstoval australský pěstitel Scott "Shantibaba" Blakey.

Bílá vdova je mixem Sativy a Indicy v poměru 60:40.

 

 

 

Bílá vdova a fakta

Bílá vdova dosahuje výsledků, za které se rozhodně nemusí stydět. Obsah THC může vyskočit až na závratných 20-25%. Účinky marihuany jsou jedny z nejsilnějších. Bílá vdova má vynikající poměr genetiky indica a sativa.

Svým poměrem si také získala vítězství na Cannabis Cupu a mnoho dalších ocenění. Bílá Vdova kvete 8. týden a náročností pěstování spadá do běžné kategorie. V mnoha státech je užívána jako lékařská marihuana

 

Zkušenosti s White Widow 

  • Vůně je zpočátku velmi ostrá a výrazná. Později přejde do výrazně sladké vůně. Čerstvá rostlina má taktéž žnačnou a silnou vůni. 

  • Chuť je svěží s nádechem čerstvého ovoce. Kvůli vysokému obsahu THC a četnému výskytu krystalků má Bílá Vdova mírné antiseptické účinky. 

  • Vizuálně vypadá White Widow velmi pěkně. Podle jejího vzhledu byl odvozen také její název Bílá Vdova. Je to dáno nadměrným výskytem sněhového THC na palicích a listech. 

  • Účinek. U White Widow jsou vynikající horní High účinky. Pocit uvolnění se postupně šíří z hlavy do těla až k chodidlům. 

O čem píšeme

Vydáno: 09/03/11