Semenné banky

Dutch Passion 

Je jednou z největších semenných bank na světě. Na trhu existuje už od roku 1987 ale pěstitelské začátky odstartovaly roku 1972. Za tu dobu si získala mnoho spokojených odběratelů a ocenění. V roce 1992 začala Dutch Psassion jako první s produkcí feminizovaných semen marihuany. Semena této značky jsou vysoce kvalitní a udrží si při stabilní vlhkosti velmi dlouho klíčivost. Semínka mají dobrý obsah složek THC i CBD.

Green House Seeds

Asi nejoceňovanější seed banka současnoti. Její modely získaly od roku 1995  32x titul High Times Cannabis cup, 17x Highlife cup. Green House se stala lídrem ve výzkumu a progresi semen konopí. Tato společnost známá už přes 25 let se řadí k nejlepším mezi výrobci feminizovaných semen. Získala si věhlas především díky svým modelům Super Lemon HazeWhite Widow a Hawaiian Snow

Royal Queen Seeds

je jedním z nejlepších producentů semínek konopí v Nizozemí. Ačkoli si semínka převážně nechává dělat, za dobrou cenu lze získat výborné odrůdy pro indoor pěstování, kde už tato nizozemská značka nasbírala nejedno ocenění. Mezi její nejlepší odrůdy cannabis patří známá Bílá vdova nebo Amnesia. Ačkoli jde o mladší společnost s kratší tradicí, každoročně slaví úspěchy na Cannabis Cupu a dalších top soutěžích. 

Sensi Seeds

Společnost Sensi Seeds nabízí kvalitní semínka konopí pro indoor i outdoor pěstování za slušnou cenu. Již přes 20 let působí na trhu semen a je jednou z největších a nejznámějších semenných bank na světe. Semena Sensi se pravidelně umisťují jako nejkvalitnější odrůdy semen cannabis. Sensi se hodí zejména pro indoor pěstování pod lampu.

Výsledek obrázku pro seed banka

O čem píšeme

  • Články z kategorie Semenné banky mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 09/03/11