Fast Version - F1 semínka

Sweet Seeds představila novinky, které najdete nově v nabídce. Tzv. Fast Version - rychlé verze, jsou zpětně křížené modely se samonakvétacími druhy. Nejde ale o autoflowering!

Výhoda samonakvétacích rostlin je jejich délka květu, jsou rychlejší než drtivá většina nesamonakvétacích druhů.

Mají ale také jednu nevýhodu, výnosnost. Dosahují menších výšek a výnosem nepřesáhnou 100g. Ve Sweet Seeds si vytyčili jasný cíl. Dostat z genetiky Ruderallis lepší dobu květu ale zachovat standardní periodu jako u genetik indika a sativa.

Ve Sweet seeds tak začali křížit genetiky s autoflowering modely a pak zase zpětně s původní genetikou. Vznikly první Fast Verze.

O týden kratší doba květu

Realita je skutečně dobrá. Délka květu u feminizované Fast verze se snížila o celý týden oproti standardizované verzi semen, což je opravdu velmi dobrý výsledek. Fakt, že feminizovaná verze dokáže zrát rychleji, než její "starší bráška" v podobě regulérních semen, ze kterých vznikla, je převratný přínos na poli genetik konopí. Padá tak jedna z nevýhod feminizovaných semen v podobě jejich rychlosti květu.

Sympatická španělská seedbanka Sweet seeds, která za těmito semínky stojí ukázala, že s ní musíme i v budoucnu počítat.  

Jaké že to Fast Version novinky jsme přidali do nabídky? Mrkněte níž..

Fast Version od Sweet Seeds v nabídce! F1 feminizovaná semínka #konopí s rychlejší dobou květu.. https://t.co/dM0pIs9Yl2

— Semena-marihuany.cz (@semenamarihuany) February 1, 2015

Zboží k článku

  • Články z kategorie Pěstování, Semenné banky mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 01/29/15