Afghani

  • Afghani

Druh: Cannabis Indica

Afghani je bohatý druh indického konopí, jehož pojmenování odkazuje na jeho geografický původ. Pěstitelé a uživatelé po celém světe si cení jeho vydatné produkce pryskyřice. Má nasládlé, příjemné, ale silné aroma a po požití se dostavuje hluboký a uklidňující stav relaxace a euforie.

Užití a vlastnosti Afghani

Nejčastěji bývá afghani uživateli vyhledáván při problémech s nespavostí, bolestí a stresem. Může ale také pomoci při depresích nebo při nedostatečné chuti k jídlu a je rovněž vhodný ke svalové relaxaci. I přes jeho intenzivní efekt na tělo (může se dostavit snížená chuť k pohybu, zhoršená koordinace, brnění), nezpůsobuje mentální otupělost. Vnímání je soustředěné a zřetelné.

Výsledek obrázku pro afghani konopí

Negativní účinky

K negativním účinkům patří sucho v ústech, horší provlhčování očí, závratě či bolest hlavy. V některých případech může způsobit úzkost a pocit znepokojení.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
jarbar
2015-11-04

vynikajici model, trpel jsem asi rok insomnii a tenhle vzorek to vyresil...doporucuju

Hanzi
2015-11-04

Velice příjemný model, cítíl jsem se jako opilý, ale bez všech negativ. Čistá hlava, normální přemýšlení, jenom lehká tělesná únava spojená s mou leností :-)

Rudy04
2015-11-04

Muj nejoblibenejsi druh. Uplne zbavi bolesti, svalovych kreci a zajisti klidny spanek celou noc.

Petr Spálený
2016-03-16

Kdo miluje velké množství pryskyřice, nemůže volit jinak:) Po x letech zase dokážou prospat celou noc jako miminko...

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.