White Widow

Druh: hybrid

White Widow, neboli Bílá vdova, patří celosvětově mezi nejznámější druhy konopí. První vyvážený hybrid byl vypěstován v Nizozemsku společností Green House Seeds v devadesátých letech minulého století. Jak už napovídá název, tento hybrid mezi brazilskou sativou a jihoindickou indicou je charakteristický svým bílým zbarvením květů. Model White Widow položil základ k vypěstění dnes již také klasických modelů jako je White Russian, White Rhino nebo Blue Widow.

Účinky a vlastnosti White Widow

White Widow je velmi oblíbený díky svým povzbuzujícím vlastnostem. Způsobuje silnou euforii, dodává energii, podněcuje ke kreativitě a konverzaci, vyvolává výrazné pocity radosti, povznášející náladu a přináší také uvolnění. Pro tyto vlastnosti je hojně vyhledáván k odbourání stresu, deprese, zlepšení nálady nebo k relaxaci. White Widow se vyznačuje intenzivním aroma a 'dřevnatou' chutí.

Negativní účinky

Může se dostavit pocit sucha v ústech, vyprahlých očí, závrať a v některých případech paranoia či bolest hlavy.

Výsledek obrázku pro white widow

Zboží k článku

  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 11/04/15