Skunk n. 1

Druh: hybrid

Skunk n. 1 (Skunk no. 1, Skunk #1) je druhem hybridního konopí s převažující složkou indicy (přibližně 65 % indica, 35 % sativa). Vznikl lety postupného šlechtění různých druhů konopí ze Střední a Jižní Ameriky, Afghánistánu a Thajska.

Patří k jednomu z nejoblíbenějších druhů celosvětově. Sílu a potenciál Skunk n. 1 dosvědčuje fakt, že označení „skunk“ se vžilo nejenom pro jeho odnože, ale pro jakékoliv silnější konopí všeobecně. Květy jsou značně lepkavé a mají velmi silné a pronikavé aroma. Mnoho moderních hybridů vychází právě z tohoto modelu.

Účinky a vlastnosti Skunk n. 1

Skunk n. 1 patří k povzbuzujícím modelům. Po jeho užití se dostavuje veselí, uvolněnost, rozjařenost, pocity euforie a pomáhá při relaxaci. Je vhodný rovněž k podpoření soustředění a kreativity.

Díky těmto vlastnostem je nejvíce vyhledáván uživateli, kteří se vypořádávají se stresem, depresí a únavou. Skunk n.1 má i schopnost mírnit bolest a podporovat chuť k jídlu při nechutenství. Efekt se většinou dostavuje zhruba 3 - 5 minut po požití.
Semena z genetiky Skunk n. 1 koupíte zde.

Negativní účinky

Vyprahlost úst a očí. U některých uživatelů může způsobit paranoiu, nevolnost, nervozitu či úzkost.

Zboží k článku

  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 11/05/15