OG Kush

Druh: hybrid

Přestože je OG Kush základním genetickým kamenem mnoha druhů konopí, jeho původ zůstává záhadou. Tento model vznikl pravděpodobně zkřížením druhu Chemdawg a Hindu Kush. OG Kush má mnoho fenotypů, mezi které patří například Tahoe OG, SFV OG nebo Alpha OG. Průměrně obsahuje poměrně vysoké množství THC (kolem 22 %), ale některé rostliny mohou dosáhnout až 27 %. Poměr sativa a indica složky je většinou vyvážený (50 – 50). Při správném pěstění má OG Kush po vysušení až neonově zelené květy, které jsou hutné, lepkavé a pokryté krystalky. Vyznačuje se borovicovým aroma s podtóny hlíny a dřeva.

Účinky a vlastnosti OG Kush

OG Kush je vynikající pro uživatele, kteří potřebují ulevit od stresu, úzkostí nebo napětí. Skvěle působí na depresi a bolest. Velké množství uživatelů jej vyhledává pří potížích s nespavostí, při bolestech hlavy a migréně. Po požití se dostavují pocity uvolnění, relaxace, dobré nálady, radosti a nadšení.


Semena z genetiky OG Kush koupíte zde.

Negativní účinky

Vyprahlost (ústa, oči). Někdy může způsobit paranoiu nebo závrať.

Zboží k článku

  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 11/07/15