Lowryder

Druh: hybrid

Lowryder je hybrid, jež vznikl zkřížením druhu Northern Lights s druhem William’s Wonder. Tento druh je velmi odolný a dokáže přežít i nepříznivé podmínky a klimata, z tohoto důvodu se stal populárním v zemích jako je Kanada nebo Finsko. Lowryder květiny dorůstají oproti jiným druhům do velmi malé výšky. Udává se, že běžně nebývá rostlina vyšší než 40 centimetrů.  Je proto vhodným druhem pro pěstování na balkoně, terase a podobně. Květy jsou malé s kuželovitým tvarem. Aroma Lowryder má jemný stromově-hliněný nádech.

Účinky a vlastnosti Lowryder

Lowryder je vhodný pro uklidnění, meditaci a introspekci. Pomáhá zmírňovat stres, napětí a uvolňuje od úzkostí. Uživatelé jej vyhledávají na problémy při depresích nebo při PTSD. Lowryder vyvolává příjemné pocity radosti, dobré nálady a dostavuje se relaxace svalů a mysli.Semena z genetiky Lowryder koupíte zde.

Negativní účinky

Vyprahlost úst, někdy očí. Může se objevit bolest hlavy.

O čem píšeme

  • Články z kategorie CBD a Úzkost/Stress, Semenné banky mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 11/10/15