Bubble Gum

  • Bubble Gum

Druh: hybrid

Bubble Gum patří do skupiny hybridních druhů konopí. Běžně u něj bývá dominantní indica složka (asi 60 % indica, 40 % sativa). Poprvé byl tento model vyšlechtěn v 90. letech a v roce 1994 byl oceněn prvním místem na Cannabis Cupu. Průměrně obsahuje asi 15,5 % THC. Bubble Gum je poměrně nenáročným druhem na pěstění. Má sladké aroma s nádechem květin a bobulovitého ovoce, čemuž také odpovídá název modelu, v překladu „žvýkačka“.

Účinky a vlastnosti Bubble Gum

Jelikož je Bubble Gum druhem s převažující indica složkou, často bývá uživateli vyhledáván pro své uklidňující vlastnosti. Vyznačuje se schopností potlačovat stres a po požití se dostavuje relaxace, dobrá nálada, euforie. Bubble Gum pomáhá při léčbě deprese a různých bolestech. Někteří uživatelé jej mohou využít jako vhodný model na problémy s nespavostí. Podporuje také chuť k jídlu a uklidňuje podrážděný žaludek.

Negativní vlastnosti

Sucho v ústech, vyprahlost očí. U některých uživatelů se může vyskytnout závrať nebo paranoia.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
Jakub Červenka
2016-03-16

Exkluzivní nasládlá chuť... Bomba... Nezaměnitelné aroma.

Ivan Dolinský
2016-03-17

Super sladká chuť s povzbuzujícím euforickým účinkem a stavem s pocitem fyzické relaxace. ideální na cvičení jógy nebo tai-chi

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.