Bubba Kush

  • Bubba Kush

Druh: Cannabis indica

Bubba Kush spadá do kategorie indica konopí (asi 80 % indica, 20 % sativa).

Je to druh s velmi malými nároky na kultivování, proto je vhodný pro méně zkušené pěstitele.

Bubba Kush obsahuje v průměru asi 14 % THC (tato hodnota se může u některých rostlin vyšplhat až na 25 %). Genetická linie není jistá, ale pravděpodobně má původ v modelech Afghani, OG Kush a Northern Lights.

Aroma Bubba Kush je ostře sladké s hliněným nádechem.

Účinky a vlastnosti Bubba Kush

Převažující indica složka u Bubba Kush zajišťuje silné uklidňující účinky. Skvěle proto působí pří potížích s nespavostí a při léčbě chronických bolestí.

Bubba Kush je vhodný na večerní užití. Dostavuje se relaxace a uvolněnost, proto je často vyhledáván uživateli při problémech se stresem, úzkostmi či depresí. Podporuje chuť k jídlu a zklidňuje podrážděný žaludek.)

Negativní účinky

Vyprahlost v ústech. Může se dostavit paranoia a závrať.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
Pavel Hrbáček
2016-03-16

Jeden z mých dlouhodobých favoritů... Vždy mě dokáže vykouzlit dlouhodobý usmev na tváři a totálně zapomenout na všední starosti.

Naďa Drozdová
2016-03-17

Bubba kUSH JE JEDEN Z MÝCH DLOUHODOBĚ OBLÍBENÝCH DRUHŮ SE SLADKOU ZEMITOU CHUTÍ. vYBORNÁ NA STRES A PODRÁŽDĚNÝ ŽALUDEK. VÝBORNĚ SE POTOM SPÍ CELOU NOC.

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.