Blueberry

  • Blueberry

Druh: Cannabis indica

Blueberry je model, který spadá do kategorie indica konopí.

Průměrně obsahuje poměrně vysoké množství THC, asi 17 %. Poprvé byl vyšlechtěn v 70. letech a v jeho genetické linii se vyskytují modely Afghani, Thai a Purple Thai.

Blueberry je model, který je vhodný pro zkušenější pěstitele, neboť při růstu vyžaduje dostatek pozornosti a zkušeností. Květy Blueberry jsou tmavě zelené s hutnou konzistencí. Jeho název („borůvka“) je odvozen od sladkého aromatu, které připomíná borůvky.

Účinky a vlastnosti Blueberry

Blueberry je uklidňujícím modelem a je proto vhodný na večerní užití. Pozitivně působí při problémech s nespavostí a různými bolestmi. Uklidňující účinky jsou vítané uživateli na oproštění od stresu či úzkostí.

Dostavuje se relaxace a uvolnění. Blueberry rovněž intenzivně podporuje chuť k jídlu, je proto často využíván při problémech s příjmem potravy.

Negativní účinky

Vyprahlost úst a očí. U některých uživatelů se může projevit paranoia, závrať a při užití většího množství také bolest hlavy.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
Roland Ondřejka
2016-03-16

Odrůda není vhodná pro začátečníky. Před lety jsem s ní začínal a těžce jsem pohořel:) po letech jsem se k ní vrátil a s nabytýma zkušenostma už byl výsledek ohromující...

Tonda Rybníkář
2016-03-17

Měl jsem mozkovou příhodu a pravidelně Blueberry užívám večer. Příjemně se mi uvolní všechny svaly a přestávám vnímat bolest kloubů i celeho těla.. Vyborne relaxační na večer a klidný spánek v noci.

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.