Black Domina

  • Black Domina

Druh: Cannabis indica

Black Domina je druhem indica konopí (95 % indica, 5 % sativa).

Tento druh se vyznačuje vysokým obsahem THC, v průměru se udává asi 18 %.

Black Domina je model, který vznikl křížením čtyř indica druhů konopí – Afghani, Northern Lights, Hash Plant a Ortega. Není příliš vhodný k venkovnímu pěstění, nejlépe se mu daří ve vnitřním prostředí s dostatkem vláhy.

Rostliny mívají sytou, tmavě zelenou barvu. Aroma Black Domina má ostře pronikavé aroma s hliněným nádechem.

Účinky a vlastnosti Black Domina

Black Domina má silné uklidňující účinky, je proto vhodným modelem na večerní užití. Nejčastěji je využíván na problémy s nespavostí, bolestmi, svalovými křečemi apod.

Black Domina je skvělým modelem na relaxaci, upokojení a uvolnění od stresu a úzkosti. Potlačuje nevolnost a podporuje chuť k jídlu, proto pomáhá při poruchách s příjmem potravy.

Negativní vlastnosti

Sucho v ústech. V některých případech se může objevit závrať či paranoia.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
Jana Podzimková
2016-03-16

Dcera měla dlouhodobě velké problémy s příjmem potravy. Nevěděli jsme si rady a na internetu jsme narazili na tuhle odrůdu, která dokázala naší dceři doslova zachránit život...

Jiří Václavík
2016-03-17

Po vyzkoušení Black Dominy jsem spal jak nikdy před tím... Zjevně je to odrůda vhodná na poruchy spánku. Přišla mi jako jedna z nejsilnějších indik, které jsem mel možnost vyzkoušet, úplně mě zařezala do sedačky....

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.