Big Bud

  • Big Bud

Druh: Cannabis indica

Big Bud patří do kategorie indica konopí (85 % indica, 15 % sativa). Tento druh pochází z modelů Afghani, Northern Lights a Skunk no. 1. Nejlépe se mu daří ve vnitřním prostředí. Rostlina Big Bud produkuje velké množství rozměrných květů. Aroma je pronikavé s nádechem dřeva, hlíny a květin.

Účinky a vlastnosti Big Bud

Big Bud je intenzivně utišujícím a uklidňujícím modelem vhodným na večerní užití. Jako ostatní indica druhy bývá nejčastěji vyhledáván pří potížích s bolestmi nebo při potížích s nespavostí.

Navozuje příjemný stav relaxace a uvolnění. Big Bud je také dobrým modelem při léčbě deprese, nevolnosti a při problémech s příjmem potravy. Pomáhá při bolestech hlavy nebo migréně.

Negativní účinky

Sucho v ústech. Někdy se může objevit závrať a paranoia.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
Petr Grebeníček
2016-03-16

čekal jsem velký výnos, ale realita byla ještě lepší... Pokud hledáte odrůdu s velkým výnosem, tak Big Bud vám vřele doporučuju. Zajímá mě, jestli více lidí má s touhle odrůdou stejnou zkušenost jako já..

Jarda Klimeš
2016-03-17

Hledal jsem odrůdu, která by mi pomohla s problémy se spaním. nejsem zastánce jakýkoli prášků na spaní, tak jsem se rozhodl vyzkoušet různé odrůdy a Big Bud je ideální odrůda pro večerní užití. Příjemně unaví a úplně zmizeli mé problémy se spánkem.

Jan Rek
2016-03-17

Vyzkoušel jsem ho jednou a po 2 hodinách jsem byl otupělý a příjemně unavený. výborně relaxační... jediné mínus je, že jsem druhý den musel jít na nákup, protože v lednici po mém večerním posezení, nic nenašel:)

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.