AK-47

Druh: hybrid

AK-47 patří k hybridním druhům konopí a je již dnes klasickým modelem. Nasbíral mnoho ocenění na Cannabis Cupech a je ceněn a oblíben širokým spektrem uživatelů po celém světe.

AK-47 byl poprvé vyšlechtěn v roce 1992 a pochází z genetické linie modelů South American, Mexican, Thai a Afghani.

Je to model, kterému se nejlépe při pěstování daří ve vnitřním prostředí.

Běžně bývá u AK-47 poměr složek sativa/indica asi 65 % ku 35 % a rostlina může dosáhnout až na 20 % THC, průměrně ale mívá kolem 14 %. Rostliny bývají vysoké a mají žlutě-zelené květy, které jsou zhusta pokryté krystalky. Aroma AK-47 je ostře štiplavé s nádechem hlíny.

Účinky a vlastnosti AK-47

AK-47 je model, který je vhodný pro velké množství uživatelů.

Většinou má povzbuzující účinky, proto je vhodný na denní užití. Způsobuje veselost, povznesenost, euforii, podporuje kreativitu a dokáže dodat energii. AK-47 působí skvěle proti stresu, navozuje relaxaci a uvolnění.

Pomáhá i při léčbě deprese, bipolární poruchy apod. Díky indica složce může AK-47 některým uživatelům pomoct při potížích s bolestmi nebo při nespavosti. Podporuje také chuť k jídlu, proto je také využíván při problémech s příjmem potravy.


Semena z genetiky AK-47 koupíte zde.

Negativní účinky

K běžným negativním účinkům patří vyprahlost úst a očí. Také se může u některých uživatelů objevit paranoia, závrať nebo bolest hlavy.

Zboží k článku

  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 12/01/15