African

  • African

Druh: Cannabis sativa

African je druhem sativního konopí a jak již název napovídá, jedná se o druh, který se přirozeně vyskytuje na Africkém kontinentu. Druhy, které se v tomto světovém regionu nacházejí, bývají díky klimatu a nadmořské výšce v drtivé většině případů sativní. Aroma African je pronikavé s nádechem pepře a tropického ovoce.

Účinky a vlastnosti African

African se jakožto sativní druh vyznačuje povzbuzujícími účinky.

Dostavují se pocity dobré nálady, povznesenost a euforie. Navozuje příjemné stavy relaxace a uvolnění. Působí pozitivně při problémech s depresí, uvolňuje od stresu a pomáhá při úzkosti. African také podporuje chuť k jídlu a může zklidnit podrážděný žaludek.

Negativní účinky

Vyprahlost v ústech. Ojediněle paranoia či závrať.

přidej komentář

Zboží k článku

Komentáře

Od:Koment:
Petr Bulíček
2016-03-16

Kdo miluje sativu jako já, nemá co řešit... African sativa mě vždy dokáže povzbudit a výborně naladit na zbývající část dne....

Jan Hlavička
2016-03-17

Je velký rozdíl mezi klony pocházející z různých koutů Afriky. Doporučuju strainy z Jižní Afriky nebo Svazijska. Potřebuje více prostoru k růstu. Je odlišný od ostatních odrůd, ale nedoporučuju podceňovat:)

Přidat vlastní komentář


  • Články z kategorie Katalog modelů mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.