Seebanka Mr. Nice

Mr. Nice Seedbank

Tato seedbanka se považuje za jednu z nejlepších konopných bank vůbec.

Za vznikem stojí jeden z nejlepších šlechtitelů cannabis Scott Blakey, známý pod pseudonymem Shantibaba společně s profláklým světovým pašerákem Howardem Marksem.

Shantibabovým nejznámějším dílem je Bílá vdova – White Widow je legendární odrůdou vyšlechtěnou v polovině 90. let. Bílou Vdovu dnes nalezete snad v každé seedbance. White Widow nese svůj název proto, že rostlina je plná bílých THC žlázek, které zakrývají její zelenou barvu. Je matkou „White rodiny“, kam patří například i White Russian, Great White Shark.

Ještě něž založil seedbanku Mr. Nice, tak šlechtil pro banku Green House seeds, která z jeho práce dodnes pro sebe sklízí ovoce. Kvůli hádkám a neshodám s majitelem této seedbanky (byznysmenem Arjanem) se rozhodl založit svou vlastní seedbanku Mr. Nice seeds.

Posledním spolutahounem, který poskytl Mr. Nice Seedbank množství kvalitních a výborných odrůd je australan Nevile Schoenmaker – zakladatel moderních seedbank jak je známe dnes. Tento již poněkud starší pán, který vypěstil známé díla jako například Super Silver HazeNeville’s Haze nebo Mango Haze jsou již desetiletí bez jakýchkoli změn jedny z nejlepších odrůd marihuany. Tento postarší pán je velkým přínosem Mr. Nice Seedbanky. Asi před půl rokem uvedl novou práci na kříženci landrace sativy či odlišné haze linie s jeho Neville’s Haze aka.

V této semenné bance Mr. Nice Seeds tedy lze nalézt slavné rostlinky, které budou co nejvíce odpovídat původním originálům.

Můžete se zde těšit na kytičky, jako jsou například Critical Mass - Critical Mass od Mr. Nice je úžasnou odrůdou dříve nesoucí název Big Bud. Pěstovat ji lze jak indoor tak i outdoor. Docílení kvalitních výsledků lze při hydroponickém pěstování. Critical Mass patří k nejobjemnějším dostupným odrůdám konopí. Critical Mass vznikla spojením Afghani x původní Skunk

.

 Další odrůdy, které Mr. Nice seedbank poskytuje jsou Great White Shark ala Shark Shock, White Rhinoaka Medicine Man, El nino aneb La Nina, G-13, Ortega, Skunk, Skunk/Afghani, Haze, Master Kush, White Widow a další a další dobroty.

Už se nemusíte bát nepodařených kopií. Mr. Nice Seeds zaručuje kvalitu.
Výhodou Mr. Nice Seedbanky je, že balí semínka po 15 až 18 kousech.

K posledním výstřelkům od Mr. Nice patří řada semen věnovaných známým kapelám jako The Doors, Stone, Pink Floyd nebo U2.

Zboží k článku

  • Články z kategorie Druhy a modely mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 09/03/12