Vánoční Odrůdy Konopí pro Veselé Svátky

  • Vánoční Odrůdy Konopí pro Veselé Svátky
  • Dnes pro vás máme speciální, sváteční výběr odrůd léčebného konopí, které jsou jako dělané pro obohacení vánoční atmosféry a vesele, zdravě strávených svátků

Ať už jste pacienty nebo rekreačními uživateli léčebného konopí, volné relaxace během vánočních svátků si jistě s radostí okořeníte svou oblíbenou, zdravou bylinkou. Léčebný kanabis dnešní doby nám nabízí výběr obrovského množství různých genetik a s těmi i širokou škálu chutí, účinků, léčebných efektů a tak dále.

V dnešním článku se podíváme na nejlepší odrůdy léčebného konopí jako dělané pro chvíle pohody strávené s rodinou či přáteli během vánočního období. Výběr je inspirován recenzemi tisíců uživatelů konopného serveru Leafly. Co myslíte, shodnete se s nimi?

1. Northern Lights

Polární záře není jen světelný fenomén vyskytující se v ionosféře, ve výšce zhruba 80km nad zemí – je to i legendární odrůda medicínského kanabisu, která vás dostane dost možná stejně tak vysoko. Chuťově je Northern Lights význačná hlavně terpenem Pinenem, tedy nádechem sváteční borovice.

Northern Lights je bezpochyby jednou z totálně nejproslulejších indických variet konopí. Odolnost, rychlý květ, palice zasněžené prvotřídní pryskyřicí i slavní předkové (Thai a Afghani) – to vše dělá z Northern Lights jednu z nejčastěji užívaným Indik světa. Léčebně je Northern Light mezi pacienty upřednostňována hlavně díky svým uklidňujícím, antidepresivním a uspávajícím efektům.

DeepStrain: „Polární záře vás hitne opravdu silně, takže buďte ze startu opatrní. Osobně jsem se cítil, jako by se kolem mě zastavil čas a zároveň si koupil přímý let na planetu Euforia. Chuť Northern Lights je výjimečná – opravdu silný nádech borovice.

nejlepší odrůdy konopí

2. Snow Bud

Příznačně pojmenovaná odrůda Snow Bud je proslavená svou schopností vyprodukovat opravdu sněhově zářivé palice, oblepené pryskyřicí prvotřídní léčebné kvality. Semenná banka Dutch Passion nezklame žádného konopného gurmána a na Snow Bud to je opravdu znát. Navíc, terpenový mix aroma připomínající citronovou skořici se vám do vánoční atmosféry bude dozajista hodit.

Léčebně je Snow Bud podle mnohých pacientů výborný proti svalovým křečím a celkovému uvolnění pohybového aparátu. Z tohoto důvodu mohou odrůdu využít i sportovci za účelem pohodové regenerace po náročném tréninku.

T.I.N.G.: „Proti svalovým křečím a chronické bolesti funguje tahle odrůda líp, než kterákoli jiná. Teda alespoň pro mě. Akorát ta vůně je trochu moc – pokud nechcete, aby někdo věděl, že u sebe máte Snow Bud, použijte více než jeden pytlík a ujistěte se, že nikde neuniká ani molekula vzduchu. Síla.“

3. White Widow

Ano ano, když už je řeč o odrůdách, které produkují sněhově pryskyřičnaté květy, nemůžeme samozřejmě opomenout doslova mytickou, Bílou Vdovu aka White Widow.

White Widow je mimo jiné matkou dalších mocných odrůd, například White Russian, White Rhino nebo Blue Widow. Léčebně je podle pacientů White Widow výborná hlavně pro odbourání depresí a chronické únavy či přímo fibromyalgie.

MurderMyLove: „Za mě jednoznačný favorit. Rozhýbe mě, nakopne a můžu normálně fungovat. Hlavně po Bílé Vdově nejsem vůbec paranoidní a úzkost je tatam, což je super. White Widow je pro mě osobně tím nejlepším doplňkem stravy, jaký jsem si mohl přát.“

  • White Widow můžete objednávat u nás e-shopu v samonakvétacích i feminizovaných verzích pod značkami Grow Shop Seeds, Royal Queen Seeds či Dinafem.

nejsilnější marihuana ze všech

4. Snow Storm n.2

Sněhová bouře, neboli Snow Storm, je další z řady odrůd konopí produkujících jiskřivě zářivé palice oblepené pryskyřicí plné léčebných kanabinoidů, tentokrát s předky přímo z pohoří Hindu Kush.  Snow Storm ocení i pěstitelé vyhledávající odolné odrůdy.

  • Semínka samonakvétací odrůdy Snow Storm n.2 jsou k dostání u nás v nabídce pod značkou Dutch Passion.

5. Vanilla Kush

Levandule, citrus a vanilka – přesně takovým, bohatě hutným aromatem Vanilla Kushe, indické speciality pocházející od semenné banky Barney’s Farm, můžete obohatit svou sváteční lékárničku. Ne nadarmo tato odrůda vyhrála druhé místo prestižního cannabis cupu magazínu High Times ročníku 2009. Varování: odrůda obsahuje velmi vysoký obsah THC dosahující až na 20%. Nevhodné pro začátečníky.

Macprincess: „Vanilla Kush nejenže opravdu voní po vanilce, ale i chutná – za použití kvalitního vaporizéru jsem opravdu cítila zajímavou, bylinnou chuť vanilky! Výpary jsou navíc velmi jemné a nemám žádný problém inhalovat libovolné množství této pochoutky. Rozhodně doporučuji navečer, Vanillka Kush mě vždycky prvotřídně uspí.“

Obrázky: wweek.com 

Zboží k článku

  • Články z kategorie Druhy a modely mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.