Konopné Tipy do Nového roku

  • Nový rok je tady a s ním přicházejí jak nové výzvy a příležitosti, tak hrozby a rizika
  • S našimi tipy se do nového roku budete moci pustit obohaceni o kvalitní vědomosti, které se dozajista budou hodit jak konopným nadšencům, tak pacientům léčícím se medicínským kanabisem

Pohodlně se uvelebte a připravte si zápisníček, máme pro vás nálož konopných tipů a informací, se kterými přežijete mrazivý leden naprosto mistrně. Nevíme jak vy, ale my si k tomu určitě nejdříve uvaříme léčebný, konopný čaj.

Máte chuť na kanabinoidy ve formě čaje? Zde najdete výborný recept:

Čaj z Technického i Léčebného Konopí na předpis

Abychom se mohli do nového roku pustit naplno a využít veškerý potenciál a možnosti budoucnosti, musíme se pořádně nastartovat. To se však dělá celkem těžko, pokud nemáme v pořádku imunitní systém, který obzvláště v lednu, ať kvůli mrazivému počasí nebo následkům vánočního a silvestrovského hodování, dostává zabrat.

Účinky byliny konopí jsou s funkcí našich imunitních systémů úzce spjaty, jak se ostatně můžete dočíst v následujícím článku:

Léčebné Konopí a Imunitní Systém

Pamatujte však také na to, že nic se nemá přehánět a pokud vás ještě teď straší vzpomínka na posilvestrovskou kocovinu tak vězte, že existuje i věc jako je kocovina konopná:

Konopná Kocovina

Pokud je váš imunitní systém oslaben a nachladili jste se, nevěště hlavu. Kašel, rýma a nachlazení potká během zimního období většinu z nás. I přesto, že je onemocnění těmito všudypřítomnými viry těžké přímo vyléčit, můžeme alespoň značně ulevit od jejich příznaků a právě zde nám může pomoci i léčebné konopí:

Léčebné Konopí jako pomocník proti kašli a nachlazení

S postupující zimou a ne zrovna vlídným počasím je zde také šance, že se někteří z nás nevyhnou ani nepříjemné chřipce. Ti z vás, kteří konopí užívají v kouřené formě za účelem léčby či rekreace, se však často ptají: jak je to s kouřením léčebného konopí při nemoci?

konopí, semínka marihuany, léčivé účinky konopí, léčba konopím, cbd, thc

Kouření Konopí při chřipce a nachlazení

Podívejme se však i na druhou stranu barikády. Mezi námi jsou nevyhnutelně i takoví, kteří mají s různorodých důvodů s užíváním konopí problém a vyvinuli si nezdravý, chronický zvyk. Léčebné konopí je naštěstí vcelku jednoduché vysadit a kromě dopadu na psychiku některých jedinců nemá na tělo žádný razantně negativní vliv.

Pokud jste si dali novoroční předsevzetí a chcete s konopím skončit nebo si alespoň dát pauzu, doporučujeme pročíst článek:

„Končím s Hulením“ aneb pauza od konopí

A nakonec něco pro nováčky a pro ty, kteří se po léčbě konopím teprve začínají poohlížet. Nezapomeňte se kvalitně informovat a svoji cestu s touto všestranně efektivní bylinou nastartovat správným způsobem, stejně jako celý nový rok:

Konopí pro začátečníky aneb start do uvědomělé léčby

 

Hodně zdraví, štěstí a silné vůle vám do nového roku přejí,

 

Semena Marihuany

Autor: Delilah Butterfield

O čem píšeme

  • Články z kategorie Aktuální témata mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 01/08/18