Legendární Konopí 1: Jack Herer

  • Odrůda Jack Herer dnes již nevyhnutelně patří do síně slávy legendárního konopí
  • Světoznámý Jack Herer je hybridním křížencem neméně slavné Northern Lights a Shiva Skunku

 

Jack Herer, Historie a Slavní předkové

Veleznámá odrůda Jack Herer, pojmenovaná právě po neméně proslulém, konopném aktivistovi Jacku Hererovi a autorovi knihy The Emperor Wears No Clothes, by neměla chybět v zásobě žádného konopného entusiasta, ani v lékárničce pacienta užívající kanabis jako medicínu.

Již krátce po svém vzniku během poloviny devadesátých let se v Holandsku odrůda Jack Herer posunula na příčku odrůd-celebrit a začala sklízet hvězdné hodnocení ve všech významných soutěžích. Poháry cannabis cupů však nebyly vším, co tato odrůda dokázala – následně byla holandskými lékárnami uznána jako oficiální, medicínská odrůda, kterou by měli pacienti užívat za účelem léčby.

Odrůda Jack Herer se proslavila hlavně díky vynikající kombinaci energetických účinků Sativy a hutnou produkci obrovských krystalů pryskyřice, kterou podědila hlavně od svých Indických předků Northern Lights.

Semínka Konopí Jack Herer

Jelikož i u nás vidíme obrovský zájem o tuto legendární odrůdu, máme pro vás Jacka nachystaného hned v několika verzích!

O čem píšeme

1. Jack Herer Automatic aka Royal Jack

Royal Jack Automatic (původně - Jack Herer Automatic) dává palice, které se velmi podobají původnímu strainu Jack Herer. Jelikož se ovšem jedná o samonakvétací strain, dá se pěstovat prakticky kdekoliv. 

2. Jack Herer feminizovaný, Fair Seeds

Jack Herer se představuje v edici Fair Seeds. Feminizovaná varinata semen.

3. Jack Herer standardizovaný

Rostliny, které si vypěstujete z regulovaných semínek, v sobě vyvažují to nejlepší ze Sativy a Indicy.

Model je velmi vhodný pro mateřské rostliny a je jen na Vás, co přesně Vám bude vyhovat a kterou rostlinu si k tomu vyberete.

4. Jack Flash standardizovaný

Jak vylepšit nejlepší konopí na světě? To byla otázka, kterou si kladli v Sensi Seeds, když se pokoušeli vyšlechtit nový model z rodiny Jacka Herera. Odpověď nakonec nehledali tak těžko.

Většinou se o tomto modelu říká, že je příliš náročný na pěstování a že má malé výnosy.A tak vyšlechtili Jacka Flashe, který má klasické rysy a chování Skunku. Jacka Herera zpětným křížením vylepšovali a posléze vybrali matku. Tu ještě vylepšili o příchuť Super Skunku a Haze. Jack Flash je triumfálním výsledkem tohoto šlechtění.

5. Black Jack

Co vznikne zkřížením Black Dominy s mimořádnou rostlinou Jacka Herera? Black Jack! Černý Jack má příjemnou a intenzivní vůni připomínající katedrálové kadidlo a moderní Haze. Výsledkem křížení je jeden z nejsilnějších a nejvýnosnějších hybridů.

6. Jack 47

Super-hybrid získaný zkřížením dvou nejsilnějších odrůd všech dob, Jack Herer x AK-47. AK-47 byl vybrán především pro svůj vysoký výnos a silný účinek, zatímco Jack Herer, jež se křížení účastní, je tímtéž elitním klonem, který použili u rostliny Black Jack, s níž se někteří z Vás už patrně seznámili.

7. Critical Jack

Vyvážený sativa/indica typ. Vhodné pro indoor, skleníky a outdoor.

Rostlina vypadá více jako Sativa a produkuje velké množství pryskyřice. Vyvážené psychické i fyzické účinky.

Critical Jack je vyznačuje jedním z nejvyšších výnosů, který může Dinafem nabídnout.

Veškeré zde zmíněné i další verze jsou dostupné u nás na e-shopu!

  • Články z kategorie Konopí indica, Konopí sativa, Semenné banky mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.

Vydáno: 02/19/18