Enecta CBG krystaly 99%, 500 mg

799 Kč 695 Kč bez DPH

Rating: 0.0/10 (0 hlasů)

Enecta

Skladem ihned (do 24.06 u vás)

CBG krystaly od Enecta obsahují 99% CBG a 1% terpenů! CBG krystaly mají široké spektrum využití a díky jejich čistotě je můžete užívat přidáním do jídla, krému nebo e-liquidu.

Info

Popis produktu

CBG krystaly od Enecta jsou získané z rostliny konopí a jsou tou nejčistší formou pro příjem CBG. Díky čistotě krystalů můžete první účinky pociťovat již po první dávce 50 mg. Užívání CBG krystalů je tím nejúčinnějším a nejzdravějším způsobem pro příjem kanabigerolu.

CBG mnozí označují jako „kmenovou buňku“ nebo „rodičem“ jiných fyto-kanabinoidů. CBG olej od Enecta je získáván přímo z kmenů Cannabis Sativa L.

Proč používat CBG krystaly od Enecta?

99% vysoká kvality CBD.

- Jsou bez psychoaktivních účinků.

- Praktická odměrky pro přesnost.

- Jsou z ekologicky pěstovaných surovin v Itálii, bez pesticidů a herbicidů.

- Jsou vyráběny a testovány v laboratořích třetích stran a certifikovány z čistoty a bezpečnosti podle přísných předpisů.

Složení CBG krystalů

- 500 mg = 99% CBG a 1% terpeny

- THC = 0%

- Bez lepku, alergenů a chemických konzervantů

Vlastnosti a účinky CBG krystalů

CBG může pomoci v boji proti různým fyzickým a psychickým nemocem. Aby se však plně využily vlastnosti oleje, je vhodné jej postupně přidávat stravy a neustále jej využívat. Podle několika prováděných výzkumů se ukázala účinnost léčby různých patologických stavů jako je např. huntingtonova choroba nebo neurodegenerativní choroby.

CBG může pomoci v boji proti:

- Neurodegenerativní onemocnění

- Nevolnost

- Stárnutí kůže

- Problémy s močovým měchýřem

- Záněty

- Úzkost

- Stres

- Deprese

- Mykózy

Použití CBG krystalů

Jedná se o krystalický prášek, který svou konzistencí připomíná cukr a jehož barva může být bílá nebo slabě žlutá. Pro začátek je ideální dávkou 25 mg, poté můžete navýšit na 50 mg. Díky přiložené odměrce je dávkování velmi snadné.

Přímá konzumace 

Nejjednodušší způsob jak užívat krystaly přijímat krystaly CBD. Vložte malé množství krystalů pod jazyk a nechte rozpustit (30-60 sekund), poté polkněte. Krystaly mají neutrální chuť a působí téměř okamžitě.

Přidání do pokrmů 

Krystaly můžete přidat do jakéhokoliv pokrmu např. kávy, čaje, koláčů, pizzy atd.. (při pečení však nepřekročte 180°C). Chuť pokrmů se nezmění a během trávení můžete těžit z příjemných účinků CBD.

Inhalace

Nejlepší možností je vaporizovat ve vaporizérech. Teplota vaporizace by měla být 160° - 180°C, aby se krystaly rozpustily. Užívejte 1x až 3x denně v množství cca 15 mg až 45 mg.

Péče o pleť 

Krystaly lze přidat do vašeho oblíbeného krému, masti, šamponu či pleťového oleje (pomáhá ke zlepšení stavu kůže).

Hmotnost
0,5g
Extrakce
99% CBG
Forma
CBG izolát
Účinná látka
CBG
Terpeny
směs terpenů

Zákazníci také koupili