Semena marihuany České Budějovice

V Českých Budějovicích máme připravena odběrná místa pro Vaše objednávky z našeho eshopu Semena marihuany. Jste z Českých Budějovic nebo okolí a chcete si vyzvednout objednávku na některém z našich výdejních míst v Českých Budějovicích? Genetiku semen konopí, kterou si vyberete, Vám diskrétně připravíme k vyzvednutí na partnerských pobočkách Zásilkovny již na druhý den od objednání, pokud objednáte dopoledne a budeme mít Vaše zboží skladem. Stačí si v objednávkovém procesu vybrat osobní odběr na jednom z odběrných míst partnerských poboček Zásilkovna. Všechna výdejní místa v Českých Budějovicích můžete vidět na naší mapě níže. Dopravu zdarma máme od 1200 Kč.

Pěstování konopí s obsahem THC nad 1 % je současnou platnou legislativou České republiky zakázáno. Prodejce neručí za neodbornou manipulaci a kultivaci. Vždy se informujte o aktuální platné legislativě své země.

Připravili jsme pro Vás také nabídku CBD semen, které současné právní limity ČR na obsah THC v rostlinách konopí splňují. Pěstujte legálně!

Jdeme k vám blíž

Semena marihuany