Bílá šalvěj - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - PěstíkUkaž větší

Bílá šalvěj - 100% přírodní esenciální olej (10ml) - Pěstík

219 Kč 219 Kč 181 Kč bez DPH

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Pěstík

Do 2 dnů u vás (do 08.06 u vás)

Bílá šalvěj (Salvia apiana) se tradičně používá k výrobě tyčinek (smudge sticks) k obřadním účelům a indiáni z jižní Kalifornie ji široce používají jako šampon bez mýdla a kondicionér. V některých tradicích se věří, že má svou vlastní velmi silnou energii, která je schopna nejen vyčistit negativní energii, ale také přitáhnout pozitivní energii.

Info

Popis produktu

Bílá šalvěj (Salvia apiana)

Esenciální olej z bílé šalvěje je destilován vodní párou z intenzivně aromatických listů rostliny Salvia apiana, pocházející z jihozápadních Spojených států a severozápadního Mexika, která se vyskytuje hlavně v pobřežních šalvějových křovinách v jižní Kalifornii a Baja California. Silnou, štiplavou, kafrovou vůni oleje z bílé šalvěje znají všichni, kteří tuto bylinu používali pro její proslulé ceremoniální a terapeutické účinky.

Využití oleje z bílé šalvěje

Uklidňující a čistící bylina bílá šalvěj byla již dlouho používána v obřadních očistných rituálech domorodými obyvateli Severní Ameriky. Bílý šalvějový olej je krásnou alternativou k pálení šalvěje pro ty, kteří mohou být citliví na kouření. Lze jej rozptýlit, aby se pročistilo prostředí v místnosti, nebo lze kapku potřít ruce, aby se dezinfikovala a pročistila energie. Olej z bílé šalvěje je také pravidelně začleňován do směsí pro zdravou podporu plic.

Esenciální olej z bílé šalvěje je široce užitečný pro vytváření směsí, které pomáhají čistit, podporují úlevu od bolesti a zánětu a podporují hojení pokožky. Je to skvělá volba pro podporu celkového zdraví a zářivosti pleti. Jeho uklidňující účinky mohou dokonce pomoci při kousnutí a bodnutí hmyzem. Emočně a energeticky má olej ze šalvěje chladivou a vysušující energii, která pomáhá uvolnit mysl, tiší úzkost a depresi a navozuje klid a vyrovnanost.

Jak používat

Olej je vhodný používat k aromaterapii.

Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Objem
10 ml

Zákazníci také koupili