White Critical - 10 feminizované semena Fair Seeds

  • 10 semen
659 Kč 573 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (67 hlasů)

Fair Seeds

Semena už nejsou skladem

Feminizovaná semena White Critical od semenné banky Fair Seeds. Typ: Indica/Sativa (Indica dominantní). Genetika: White Widow x Critical.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Critical White Fair Seeds

Semena marihuany jsou vhodné pro pěstování indoor, outdoor a ve skleníku.

Potřebují dostatečný prostor pro růst a nemají rády přehnojení. Nevadí jim teplotní výkyvy a mají střední nároky na živiny.

V květu doporučujeme pořídit podpůrnou síť nebo jojo. Konopí White Critical jsou odolné vůči plísním a houbovým chorobám.

Typ: Indica / Sativa (Indica dominantní).

Genetika: White Widow x Critical.

Délka květu: 60-65dní 

Outdoor: polovina října.

Výška rostliny: 100-120cm (při pěstování indoor).

Výnos: 450g/m2.

Terpeny obsažené v White Critical 

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu. 

 Humulen -  Jeho aroma je poměrně dost výrazné. Je ceněn zejména pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky tomu bývá tento terpen využíván při inhalaci léčebných par pro uvolnění horních i dolních cest dýchacích. Jeho schopnosti tak ocení lidé trpící častými záněty dutin, nosohltanu, průdušek  či průdušnice.

  Geraniol -  Největší koncentraci geraniolu byste našli v citronech, a překvapivě také i v tabáku. Aroma je poměrně sladké květinové až ovocné, doplňují jej tóny broskve, švestek a růže. Osvědčil se jako silný neuroprotektant a antioxidant, díky čemuž by se v budoucnu mohl využívat pro prevenci nejrůznějších neurologických obtíží, včetně např. neuropatie. 

 

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
uvnitř, skleník, venku
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Genotyp
indika, sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
nízký výnos
Genetika
White Widow
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
geraniol, humulen, karyofylen, myrcen, pinen

Zákazníci také koupili