Amnesia Haze - 10 ks feminizovaná semínka Royal Queen Seeds

  • 10 semen
1 875 Kč 1 875 Kč 1 630 Kč bez DPH

Rating: 7.6/10 (47 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem ihned (do 30.11 u vás) Doprava zdarma

Feminizovaná semena marihuany od Royal Queen Seeds: Amnesia Haze je výsledkem zajímavé šlechtitelské hry s genetikou Haze, která opravdu stála za to.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Stará škola s novým potenciálem


Když se hybridů Haze zatoulaných do Nizozemí ujme americký šlechtitelský cit, výsledkem je Amnesia Haze. Spojení se samčí rostlinou z Old School semen se opravdu povedlo. Feminizovaná verze jedné z nejlepších variet Haze, ve které indica značně zaostává za sativou, je dalším důležitým krokem.
Feminizovaná semena Amnesia Haze diktují podobu rostlinám, které produkují vysoký výnos. Nevýhodou je ovšem dlouhé období kvetení. Pěstovánní je podmíněno buď teplým klimatem s dlouhým létem, anebo adekvátním skleníkem. Rostliny dosahují při indoor pěstování výšku od 80 až do 140 cm, venku rostou i nad 2 metry.

Detaily odrůdy Amnesia Haze

Typ: 70% Sativa/30% Indica

Genetika: Amnesia Haze

Výnos indoor: 600 - 650 gr/m2

Výnos outdoor: 650 - 700 g/rostlina

Výška indoor: 80 - 140 cm

Výška outdoor: 175 - 210 cm

Doba kvetení: 10 - 11 týdnů

Měsíc sklizně: konec října

THC: 22%

CBD: medium


Terpeny obsažené v rostlině

TerpinolenTerpinolen:  

V příjemném aromatu terpinolenu se snoubí tóny borovice a bylin s dotekem květinových tónů. Jeho terapeutický efekt se osvěčil při poruchách spánku, úzkosti, deprese a stresu.

KaryofylénKaryofylen:

Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
HumulénHumulen:
Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

MyrcénMyrcen :
Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květech. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida nebo revmatismus.
LimonénLimonen:Terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

                                                    Obsah THC

                                          

                                                   

   Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Umístění
uvnitř
Pomáhá při
stres
Délka květu
dlouhá 10+ týdnů
Obsah THC
THC velmi vysoký nad 20%
Genotyp
sativa
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Amnesia Haze
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
karyofylen

Zákazníci také koupili