Mother Gorilla - feminizovaná semínka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semen
1 789 Kč 1 556 Kč bez DPH

Rating: 7.3/10 (12 hlasů)

Royal Queen seeds

Feminizovaná semena marihuany Mother Gorilla od Royal Queen Seeds: exkluzivní mix Gorilla Glue #4 a odrůdy Reina Madre, která obsahuje hodně terpenů.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Vyšperkovaná Royal Madre


Feminizovaná semínka Mother Gorilla, původně Royal Madre, vznikla prací šlechtitelů, kteří vzali do rukou populární Reina Madre a Gorilla Glue, aby ještě umocnili spojení převažujícího sativa elementu s vysokým obsahem THC. Výhodou je krátký rozjezd kvetení a slušný výnos. Rostliny dorůstají uvnitř do praktické výšky jednoho metru, venku asi do 180 cm. Upřednostňují teplejší oblasti s delším létem a nevyžadují zvláštní péči.

Genotyp: Sativa 70 % X Indica 30 %

Genetika: Gorilla Glue 4 x Reina Madre

Výnos indoor: 400 - 450 g/m2

Výnos outdoor: 500 - 550 g/rostlina

Výška indoor: 60 - 100 cm

Výška outdoor: 140 - 180 cm

Doba kvetení: 9 - 10 týdnů

Měsíc sklizně: začátek října

THC: 23 %

CBD: nízký obsah

Terpeny obsažené v rostlině


MyrcenMyrcen: Patří k nejběžnějším terpenům vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V konopí se koncentruje zejména v květinách. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

KaryofylenKaryofylen: Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

HumulenHumulen: Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.
LimonenLimonen: Terpen s typickým aromatem citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

OcimenOcimen: Svou příjemnou nasládlou vůní s květinovým akcentem je přímo předurčen k výrobě parfémů. Najdeme ho v bylinkách, zejména v bazalce. Díky svým antimykotickým účinkům je užitečný při léčbě kožních problémů

PinenPinen: Jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem,

THC 23

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC velmi vysoký nad 20%
Genotyp
sativa
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Reina Madre
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili