Northern Light - feminizovaná semínka 3 ks Royal Queen Seeds

  • 3 semena
575 Kč 500 Kč bez DPH

Rating: 6.9/10 (22 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem do 4 dnů (do 01.02 u vás)

Feminizovaná semena Northern Light od Royal Queen Seeds: Jeden z nejvyhledávanějších kmenů, který úspěšně ovlivňuje genetiku rostlin konopí.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Tajemství Northern Light


Semínka konopí Northern Light nejsou dílem náhody, ale vytrvalého "investigativního" pátrání po rostlině, která by mohla v optimálních podmínkách s dostatkem slunce a půdních živin dosáhnout kvalitní výnos. Konečný tvar jí dalo údajně až 11 různých semen. Díky množství šlechtitelských procesů bychom dnes ovšem těžko hledali exaktní odpověď na genetiku stojící v pozadí majestátních rostlin, které mohou při pěstování venku dosáhnout výšku 220 cm.


Detaily Northern Light

Typ: Indica 100%

Genetika: Northern Light S1

Výnos indoor: 500 - 550 g/m2

Výnos outdoor: 575 - 625 g/rostlina

Výška indoor: 100 - 160 cm

Výška outdoor: 180 - 220 cm

Doba květu: 8 - 9 týdnů

Měsíc sklizně: konec září

THC: 18%

Terpeny obsažené v rostlině

PinénPinen: Jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.

LimonénLimonen: Charakterizuje jej zejména typické aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází. Je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
OciménOcimen: Svou příjemnou nasládlou vůní s květinovým akcentem je přímo předurčen k výrobě parfémů. Najdeme ho v bylinkách, zejména v bazalce. Díky svým antimykotickým účinkům je užitečný při léčbě kožních problémů
KaryofylénKaryofylen: Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Dokonale ho vystihuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
HumulénHumulen:Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.


                

                                                    Obsah THC 18                                    

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
indika
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
střední výnos
Genetika
Northern Lights
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili