Special Queen n. 1 - feminizovaná semínka 3 ks Royal Queen Seeds

  • 3 semena
219 Kč 190 Kč bez DPH

Rating: 7.4/10 (347 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás)

Semena marihuany od Royal Queen Seeds: Special Queen je odrůda s poměrně krátkým vegetačním obdobím postavená na genetice známého skunku.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Rozšiřte svou kolekci o feminizovaná semena Special Queen

Tento představitel nové generace skunku při  pěstování indoor dorůstá přibližně do výšky 1,4 m, jako outdoor dosahuje až dvojnásobku tohoto vzrůstu. Půvabný a nerozložitý hybrid dává přednost slunečnímu stanovišti a může se pochlubit zajímavým obsahem terpenů.

Genotyp odrůdy Special Queen n.1

Special Queen n.1 se řadí mezi semena z kategorie konopí rumištní. Jedná se o hybrid, jehož hlavní výhodou je kombinace nejlepších vlastností obou genetik - sativa a indica. 

Detaily odrůdy Special Queen n.1

Typ: 50% sativa 50% Indica

Genetika: Power Bud X Skunk

Výnos indoor: 500 - 550 g/m²

Výnos outdoor: 500 - 550 g/rostlina

Výška indoor: 80 - 140 cm

Výška outdoor: 200 - 270 cm

Doba květu: 6 - 8 týdnů

Měsíc sklizně: na konci září

THC: 18%

Terpeny obsažené v Special Queen

Pinen  Pinen - jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí, je typický právě pro jehličnany. Díky svým protizánětlivým účinkům a schopnosti potýkat se se zárodky infekce je v rámci aromaterapie vhodný pro lidi trpící astmatem.

HumulenHumulen - terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme např. v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale taky ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

 MyrcenMyrcen – řadí se mezi nejběžnější terpeny vůbec. Jeho silné bylinné aroma s decentním akcentem koření ozvláštňuje nádech pižma. Najdeme ho v citrónové trávě, tymiánu či bobkovém listu a chmelu. V rostlině konopí se koncentruje zejména v květinách. Přispívá k léčbě řady zánětlivých onemocnění, jako je osteoartritida či revmatismus.

LimonenLimonen - běžný, ale o to bohatší terpen s typickým aroma citrusového ovoce, ve kterém se nachází, je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.

KaryofylenKaryofylen - terpen ze světa koření, bylin a zeleniny charakterizuje kořeněné aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.

                                                    THC 15 - 20
Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
stres
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
fifty-fifty
Výška
velká nad 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Power Bud
Typ kvetení
fotoperioda
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili