Royal Jack Automatic - fem. a samonakvétací semínka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semen
1 750 Kč 1 522 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (40 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem do 4 dnů (do 31.01 u vás) Doprava zdarma

Feminizovaná semena marihuany Royal Jack Automatic mají benefit samonakvétání a v porovnání s původním strainem Jack Herer ještě nadějnější pěstovatelské vyhlídky.

Info

Popis produktu

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Legendární Jack v ještě lepší formě

Samonakvétací semena marihuany Royal Jack Automatic nesou jméno slavného propagátora konopí Jacka Herera a stejně jako původní "Jack" nabízí výrazné aroma pepře a zajímavý obsah THC. Rostliny jsou oproti svému předchůdci nižší, dorostou maximálně do 80 cm, a posunem do vyššího levelu samonakvétání sa zjednodušuje i samotné pěstování. Daří se jim uvnitř i venku. Při indoor pěstování lze z jedné rostliny získat 70 až 120 gramů, jako outdoor dosahuje Royal Jack Automatic výnos 350 - 400 g/m2. 

Detaily Royal Jack Automatic

Typ: Sativa 40 %, Indica 30 %, Ruderalis 30 %

Genetika:  Jack Herer x Ruderalis

Výška indoor: 40 - 80 cm

Výška outdoor: 60 - 80 cm

Výnos indoor:  350 - 400 g/m2

Výnos outdoor:  70 - 120 g/rostlina

Doba kvetení:  7 - 8 týdnů

Doba sklizně: 11 - 12 týdnů od vyklíčení

THC: 16 %

CBD: médium

Terpeny obsažené v rostlině

Karyofylén

Karyofylen

Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Charakterizuje jej pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
Humulén

Humulen
Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.

Pinen

Pinen

Zástupce často se vyskytujících terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.

Terpinolen

Terpinolen

V příjemném aromatu terpinolenu se snoubí tóny borovice a bylin s dotekem květinových tónů. Jeho terapeutický efekt se osvěčil při poruchách spánku, úzkosti, deprese a stresu.

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD střední 1-5%
Umístění
venku
Pomáhá při
HIV/AIDS
Délka květu
střední 8-10 týdnů
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Genotyp
sativa
Výška
malá do 1 m
Výnos
střední výnos
Genetika
Ruderalis
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
terpinolen

Zákazníci také koupili