Konopná směs s ibiškem 50g, Zelená ZeměUkaž větší

Zelená Země Konopný čaj s ibiškem 50 g

139 Kč 121 Kč bez DPH

Rating: 8.7/10 (3 hlasů)

Zelená Země

Skladem ihned (do 25.09 u vás)

Konopná směs s ibiškem súdánským. Doplněk stravy.

Info

Konopná směs s ibiškem, Zelená Země

Konopná směs s Ibiškem - doplněk stravy. Směs byla vypěstována a ručně sbírána v České republice. Obsahuje cenné kanabinoidy, převážně CBD – Kanabidiol.

Konopné semínko harmonizuje procesy v těle, a tím podporuje jeho přirozenou obranyschopnost. Výrobce uvádí, že Odvar připravený z konopné herby může příznivě působít na srdce, hladinu cholesterolu, glukózy v krvi a syndrom těžkých nohou. Navíc je vhodný jako přírodní pomocník při hubnutí.

Co je to Kanabinoid?

Mezi kanabinoidy se řadí nejen přírodní látky obsažené v konopí, ale i ty, které si vyrábí náš organismus (endokanabinoidy). Tyto látky udržují rovnováhu našeho metabolického systému. Kanabinoidový systém ovlivňuje prakticky všechny funkce našeho organismu a otevírá naše vědomí novým způsobům myšlení. Kanabinoidový systém nám pomáhá radostně a mírumilovně přijímat změny a přizpůsobovat se jim.

Příprava a použití konopné směsi

Návod k přípravě: 1 polévkovou lžíci směsi zalijte 3dl vroucí pitné vody a nechte 3 až 5 minut vyluhovat. Poté slijte a konzumujte. Doporučená denní dávka: 2 šálky směsi cca 600ml.

Doporučujeme nepřekračovat denní dávku.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Zajímavost: novorozeňata dostávají endokanabinoidy na počátku kojení od matek v mateřském mléku, aby dostala chuť k jídlu a naučila se jíst.

Produkt je vyrobený z certifikovaných odrůd a  certifikát bezpečnosti.

Balení: 50g

Vyrobeno v České republice.

Forma
čaj

Zákazníci také koupili