Konopná směs s mátou 50g, Zelená ZeměUkaž větší

Zelená Země Konopný čaj s mátou 50 g

139 Kč 121 Kč bez DPH

Rating: 9.0/10 (2 hlasů)

Zelená Země

Skladem ihned (do 21.05 u vás)

Konopná směs s mátou peprnou. Máta podporuje trávení. Doplněk stravy.

Info

Konopná směs s mátou, Zelená Země

Konopná směs s Mátou - doplněk stravy. Směs byla vypěstována a ručně sbírána v České republice. Obsahuje cenné kanabinoidy, převážně CBD – Kanabidiol.

Konopné semínko harmonizuje procesy v těle, a tím podporuje jeho přirozenou obranyschopnost. Odvar připravený z konopné herby příznivě působí na srdce, hladinu cholesterolu, glukózy v krvi a zdravou činnost svalů a kloubů. 

Šumí-li nebo zvoní vám v uších, pak sáhněte po této kombinaci. Pomáhá také při nevolnosti a nadýmání. Vhodná je i na nervy a pro svěží a volné dýchání.

Co je to Kanabinoid?

Mezi kanabinoidy se řadí nejen přírodní látky obsažené v konopí, ale i ty, které si vyrábí náš organismus (endokanabinoidy). Tyto látky udržují rovnováhu našeho metabolického systému. Kanabinoidový systém ovlivňuje prakticky všechny funkce našeho organismu a otevírá naše vědomí novým způsobům myšlení. Kanabinoidový systém nám pomáhá radostně a mírumilovně přijímat změny a přizpůsobovat se jim.

Příprava a použití konopné směsi

Návod k přípravě: 1 polévkovou lžíci směsi zalijte 3dl vroucí pitné vody a nechte 3 až 5 minut vyluhovat. Poté slijte a konzumujte. Doporučená denní dávka: 2 šálky směsi cca 600ml. Doporučujeme nepřekračovat denní dávku.

Zajímavost: novorozeňata dostávají endokanabinoidy na počátku kojení od matek v mateřském mléku, aby dostala chuť k jídlu a naučila se jíst.

Produkt je vyrobený z certifikovaných odrůd a certifikát bezpečnosti.

Balení: 50g

Vyrobeno v České republice.

Forma
čaj

Zákazníci také koupili