Dárkové balení s konopnými produkty

Rating: 10.0/10 (1 hlas)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 13 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 13 points , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 13 Kč.


Tento produkt již není v prodeji

Krásný dárek pro Vaše nejbližší. V tomto balíčku naleznete produkty s konopím. Konopí může být nápomocno s nejrůznějšími tělesnými i zdravotnímy neduhy.

Info

Popis produktu

Připravili jsme originální balíček, který potěší milovníky konopných výrobků. A co je na tom nejlepší? Všechny výrobky jsou již krásně zabaleny a připraveny k obdarování vašich nejbližších.

Balíček obsahuje:

KONOPNÉ OSVĚŽENÍ - SYPANÝ KONOPNÝ ČAJ BIO

Necítíte se dobře? Nestíháte, máte moc práce? Pro tyto chvíle je ideální bylinná směs Konopné osvěžení. Udělejte si čas na odpočinek a tento čaj Vám navodí lepší náladu. Výborně chutná a dělá radost.

Více informací o konopném čaji - konopné osvěžení.

konopný čaj

MLÉČNOU ČOKOLÁDU S KONOPNÝM SEMÍNKEM 70G

Vyvážená Mléčná čokoláda s konopným semínkem je vyrobená z nejkvalitnějších kakaových bobů. Poctivě vyrobená čokoláda se skvělou chutí, je doplněna o konopná semínka.

Složení a výživové hodnoty mléčné čokolády s konopným semínkem.

mléčná čokoláda

ZELENÁ ZEMĚ KONOPNÉ MÝDLO PEELINGOVÉ – MÁTA 80 G

Konopné mýdlo obsahuje BIO konopný olej získávaný ze semínek marihuany. Díky příměsi loupaných i neloupaných semen je mýdlo peelingové. Neméně důležitou součástí konopného mýdla je máta, která má léčivé účinky na nevolnost a dýchací problémy. 

Další informace o konopném mýdle.

konopné mýdlo

Forma
konopné mýdlo

Zákazníci také koupili