Palma Oranžová semínka 2 ks

40 Kč 35 Kč bez DPH

Rating: 0/10 (0 hlasů)

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 point , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1 Kč.


Plama roste dobře v písčitém nebo jílovitém substrátu s menším podílem rašeliny. U oranžové palmy dbáme na vydatnou zálivku. Palma nemá ráda suchý vzduch. Tento druh exotické palmy lze pěstovat ve skleníku, zimní zahradě nebo také při občasném rosení v teplém bytě. Jde o velmi atraktivní druh palmy s oranžovým stonkem. jeho barv

Info

Popis produktu

Plama roste dobře v písčitém nebo jílovitém substrátu s menším podílem rašeliny. U oranžové palmy dbáme na vydatnou zálivku. Palma nemá ráda suchý vzduch. Tento druh exotické palmy lze pěstovat ve skleníku, zimní zahradě nebo také při občasném rosení v teplém bytě. Jde o velmi atraktivní druh palmy s oranžovým stonkem. jeho barva je zapříčeněna obsahem vosku, který se využíval na červené pečetě. Oranžová palma jistě vytvoří v interiéru exotickou atmosféru. Jak pěstovat Oranžovou palmu ze semen? Semena všech palem je dobré před výsevem nejprve na 60 hodin smočit ve vlažné vodě. Vodu můžeme 2 vyměnit, abychom zamezili plesnivění. Klíčí při teplotách vyšších než pokojová teplota.

Druh
Palma
Kategorie
Exotické rostliny

Zákazníci také koupili