AK47 semena Je zde 24 semen

Legendární odrůda marihuany pojmenovaná po neslavně proslulé zbraní AK-47, je modelem, který splňuje snad všechny možné požadavky uživatelů různého typu.
V moment, kdy si budete schopni dát dohromady kompletní obrázek vykreslující veškeré benefity AK-47 vám přijde naprosto pochopitelné, proč že se vlastně „ákáčko“ tolik zapsalo a zůstalo vysoce relevantním modelem v pomyslné hitparádě konopných odrůd až dodnes.
Kvalita květů a nadměrná produkce kvalitní pryskyřice plné THC, spolu se svěžím terpenovým profilem umožnili odrůdě AK-47 vyhrát mnoho celosvětových cen, mezi které patří například druhé místo v Cannabis Cupu magazínu High Times roku 1999, kde se soutěžilo o nejlepší Sativa modely konopí.
V kontrastu s nebezpečně znějícím názvem je tato odrůda schopná dle svých uživatelů přinést dlouhotrvající pocity pohody a klidného psychického rozpoložení.
Spojením sativních vlastností je tak „možné dosáhnout bdělého, ale zároveň relaxačního stavu“.
Pozor je však třeba dávat na aspekt dlouhého trvání efektu AK-47 – počítejte s tím, že budete účinkem ovlivněni až 3 hodiny a to i v případě, že máte proti omamným účinkům konopí vypěstovanou toleranci.
AK-47 by jako odrůda vhodná proti bolestem pasovala i do předchozího článku „Léčebným konopím proti bolesti svalů a kloubů“, jelikož právě snížení bolesti je mezi pacientskou částí uživatelů častým zaměřením.
Není však zdaleka jediným – pacienti si zde chválí mnohostrannost léčebného efektu schopného pomoci i v případě nevolností a nechuti k jídlu.
Navíc, po odeznění prvotních účinků se dokáže AK-47 v těle rozložit a přinést spíše účinek z jeho indické strany – tělesné uvolnění a ospalost.

Vybráno