Amnesia semena Je zde 9 semen

Amnesia je odrůdou léčebného konopí, která se již dlouhá léta těší oblibě pacientů vyhledávajících to nejlepší, co může nabídnout genetika pravé Sativy.
Častým omylem však bývá dojem, že se v případě Amnesie jedná o naprosto čistou Sativu.
Pravda je však malinko jinde – jedná se o dominantní Sativa hybrid, který v sobě díky zkušeným šlechtitelům nese geny odrůd Skunku, Jacka Herera a méně známé Cinderelly 99.
Léčebné účinky: odrůda konopí Amnesia
Naprosto nejčastěji zmiňovanou chorobou, kvůli které po Amnesii jako odrůdě konopí pacienti sahají, je psychický stres.
Amnesia je těmto typům pacientů schopná poskytnout přírodní úlevu od úzkostí, psychických poruch dotýkajících se správné regulaci nálady, a také od těžších případů deprese.
Nicméně, méně zkušení uživatelé konopí by si měli nejprve dobře zjistit, jaký je v dané odrůdě obsah psychoaktivního kanabinoidu THC.
V případě modelu Amnesia je ve většině zralých rostlin obsah THC nadprůměrný, a začátečníkům se tedy vždy doporučuje dodržovat bezpečné dávkování s ohledem na individuální toleranci.
Amnesia: terpenový profil odrůdy
Velmi významnou součástí léčivých látek v odrůdě konopí Amnesia tvoří vysoký obsah zajímavého terpenu limonenu.
Limonen je terpenem vyskytujícím se mimo konopí také v různých citrusových plodech.
Nicméně, v případě kombinace limonenu s konopnými kanabinoidy dochází v lidském těle k souhře reakcí, které jsou obzvláště výhodné pro pacienty trpící na úzkosti a deprese.
Terapeutické vlastnosti kanabinoidu limonenu jsou momentálně předmětem mnoha studií zabývajících se synergií jednotlivých látek vyskytujících se v konopí a jejich výslednými účinky na lidské tělo.

Vybráno