Amnesia Haze semínka Je zde 15 semen

Amnesia Haze je jedičnou Sativou, která se již dlouhá léta těší oblibě ze strany pacientů, kteří vyhledávají úlevu od chronické únavy, poruch soustředění nebo těch, jež mají v oblibě využití přírodního terpenu limonenu.
Genetika Amnesia Haze sahá hluboko, až ke kořenům původních landrace Sativ z Jižní Asie a Jamajky.
Výsledné květy zralé Amnesia Haze se vyznačují světle zelenou až nažloutlou barvou. Zajímavý je taktéž tvar dospělých květů Amnesia Haze, které v sobě kombinují znaky Indiky i Sativy.
Amnesia Haze – vonné terpeny
Ve většině případů (záleží zejména na druhu pěstebních podmínek) jsou zralé květy Amnesia Haze plné rostlinného terpenu karyofylenu, jež se vyskytuje mimo jiné v různých druhou pepře i dalších koření.
Odrůdy s vysokým obsahem karyofylenu jsou obvykle vyhledávány pacienty, kteří potřebují využít přírodní úlevu od bolestí a zánětů různého druhu.
Amnesia Haze – léčebné efekty
Mimo medicínských efektů na záněty a bolest, jež jsou popisovány často ze strany pacientů užívajících model konopí Amnesia Haze, je tento hybrid oblíbený i mezi spotovci.
Sativní stránka genetiky Amnesia Haze zapůjčuje účinku odrůdy efekty, které významně obohacují výkon a výdrž určitého typu sportovců užívajících konopí.
Amnesia Haze se často doporučuje jako model pro aktivní pacienty.
Efekty typické pro modely Amnesia se nedoporučují pacientům vyhledávajícím večerní zklidnění a dosažení rychlého usínání, jelikož efekty Amnesia Haze jsou spíše cerebrálního a energetického charakteru.

Vybráno