Filtr semen

Zpět

Cena

290 Kč - 7920 Kč

více/méně filtrů

Nejrychlejší semínka konopí Je zde 564 semen

Modely semen s nejrychlejší dobou květu. Nejkratší a nejrychlejší doba, za jakou dokáže konopí dozrát je 6-8 týdnů od začátku květu. Indica dozrává o něco rychleji než kmen Sativy. Co nejrychlejší úrody lze dosáhnout pěstováním v interiéru. Klíčové je dobře nastavené osvětlení. Doporučuje se řídit podle hydroponického pěstebního média.  

Kdy jsou vhodná semínka konopí s nejrychlejším růstem?

Pěstování konopí umí být někdy náročný proces, který vyžaduje správně nastavené podmínky. Nejrychlejší semena marihuany jsou ideální tehdy, pokud teprve s pěstováním začínáte. Vzhledem k malé časové rozmezí, tyto odrůdy nejsou komplikované na pěstování.

Rozhodnutí pro nejrychleji rostoucí semínka konopí je dobré i tehdy, když jste netrpěliví a nechce se Vám čekat dlouhou dobu než konopí vyroste. Výhodou rychlých semen bývá i to, že za poměrně krátkou dobu jsou schopny poskytnout úrodu. Takže tím lze zvýšit obraty.

Nejrychlejší semena marihuany pro inspiraci 

Samokvetoucí semena

Základní semena existují v podobě kmene Indiky a Sativy. V poslední době se objevuje také křížení s odrůdou Ruderalis. Křížení urychluje nejen růst, ale i kvetení rostliny, které v takovém případě nastává již za 2-4 týdny. 

Ze samokvetoucích odrůd vám rychle naroste například semínka konopí Watermelon Automatic, jejichž doba růstu nepřesáhne 8 týdnů. 

Feminizovaná semena

Při růstu feminizovaných semen dochází z 99 % ke konečné samičí rostlině. Nejrychleji rostou feminizovaná semena, křížená se samokvetoucími odrůdami. Patří sem například semena Blue Cheese.

CBD odrůdy

Naše odrůdy jsou kvalitní k produkci CBD. Některé odrůdy nabízejí úrodu již za krátkou dobu (do 8 týdnů). Je to například Infinity CBD. Nebo Origin CBG autoflowering.

Vybráno

na stránce