Filtr semen

Zpět

Cena

20 Kč - 6130 Kč

více/méně filtrů

Fotoperioda - feminizovaná semínka konopí Je zde 1403 semen

Fotoperiodická semena představují semena marihuany, které používají změnu světelného cyklu při jejich kvetení. Feminizované semena jsou předem dána samičí semena. Jejich výnos bývá vysoký.

Fotoperiodické odrůdy zajišťují opakované použití konopí i po několika letech. Z těchto rostlin se odebere řez a následně se může předvést re-vegetace sklizených odrůd.

Odrůdy, které patří do fotoperiodických se dají pěstovat jak vnější, tak i vnitřní genetiky. Každá genetika preferuje jiný typ prostoru, pro který byla vyšlechtěna. U některých kmenů marihuany s fotoperiodou je dominantní Sativa, u jiných zase Indica.  

Velkou výhodou u fotoperiodických odrůd konopí je jejich 2-fázová odlišná část života. Mluvíme o růstu a kvetení. Díky těmto částem má pěstitel přesnou kontrolu nad rostlinou. K fotoperiodickým kmenům marihuany je třeba přistupovat rozmanitě. 

Nejdůležitějším stanoviskem pro správný růst fotoperiodického kmene jsou adekvátní světelné podmínky. Tyto typy také vyžadují i ​​jiný přístup péče při zalévání nebo hnojení. U fotoperiodických kmenů by se mělo dohlížet také na přísun dusíku, fosforu a draslíku. Jsou důležité pro celkový stav konopí.

 

Čím se odlišují fotoperiodická semínka konopí?

Semena marihuany tohoto typu jsou bohatá na THC, ale existují také kmeny šlechtěné pro vysoký obsah CBD. Zároveň jsou k dispozici odrůdy konopí s vysokým obsahem CBG. Vidíme, že hlavně velká variabilnost a rozmanitost druhů je to, čím jsou tato semena specifická. 

Pěstování fotoperiodických rostlin se stále považuje za originální genetiku. Mnoho pěstitelů ji vnímá jako přírodní a preferuje ji 

Vybráno

na stránce