Filtr semen

Zpět

Cena

110 Kč - 7920 Kč

více/méně filtrů

Semena se střední náročností Je zde 1274 semen

Patří sem semínka marihuany, při kterých se musí dodržet základní postupy pěstování. Některé kmeny konopí v této kategorii umí být citlivé na určité druhy osvětlení. To činí jejich náročnost o něco těžší než je to u semen s menší náročností.

 

Průměrná péče o semínka konopí

Náročnost péče se posuzuje také podle toho, zda se jedná o běžná semena marihuany, nebo o šlechtěné kmeny. Střední náročnost genetik marihuany zahrnuje pravidelné zalévání rostlin hned po vysazení. Mělo by se zalévat jednou za týden, v průměru každý 4-7 den. Záleží však na použitém pěstebním médiu a vnějších podmínkách.

K péči patří také přesazování rostlin do větších květináčů. Přesazování by mělo probíhat ve vegetativním období. Obsah dusíku v půdě je další důležitou podmínkou. Dbejte na to, aby ho bylo dost prostřednictvím hnojiva.

Proto to vyžadují i ​​kmeny konopí se střední náročností. Odstranit by se měly v první řadě odumřelé listy, které brání proniknutí světla.

Hlavní bod, který by neměl být přehlížen je dostatek živin pro rostliny konopí. Kromě dusíku je zapotřebí i fosfor.

Kmeny s touto náročností jsou vhodné do interiéru i exteriéru. V interiéru se však světelný cyklus musí změnit na 12 hodin denně aby mohla rostlina kvést. Využívají se různé typy světel. Při venkovním pěstování odrůdy marihuany začínají kvést už na konci srpna.

Ať už jste se rozhodli pro semínka konopí s menší nebo střední náročností, dodržené základní postupy musí být dodrženy v jakémkoli směru. Pro zkušené pěstitele, kteří se chtějí posunout dál a zkusit něco nového, máme i semena s větší náročností. 

Vybráno

na stránce