Semena s větší náročností Je zde 26 semen

Semínka konopí, těch odrůd, které jsou obtížnější než jiné druhy. Celková náročnost závisí na konkrétním druhu marihuany. Nejhlavnějším faktorem, který je třeba promyslet při koupi náročnějších kmenů je umístění semen. Pro tyto druhy je potřeba znát zkušenosti, a ovládat základní postupy.

Odkud pocházejí semena náročnější na péči?

Semena marihuany, které vyžadují více času a pozornosti jsou výsledkem křížení mnoha odrůd. Většinou se jedná se o hybridy a rostliny mají dlouhou dobu kvetení.

Tyto odrůdy vyžadují specifické potřeby, které poukazují na komplikované pěstování. 

Velmi známým náročným druhem marihuany je například odrůda Trainwreck. Pochází z kmene dominantní Sativy, a roste do vyšší výšky. Komplikovanou odrůdou jej činí jeho rychlý růst a následné rozrůstání do šířky. Pokud se nějaký krok zanedbá při pěstování této odrůdy, hrozí, že se rostlina popálí, protože se dostane blízko k umělému světlu. 

Aby odrůda Trainwreck dosáhla splněných požadavků je uváděna jako vnitřní genetika. Odrůda má velmi dlouhou dobu kvetení.

Náročnější kmeny marihuany představují v některých případech riziko. Jejich péče se nemusí vydařit, pokud nejsou splněny všechny požadavky a rostlina tak může degradovat. 

Vybráno

na stránce