Filtr semen

Zpět

Cena

140 Kč - 5260 Kč

více/méně filtrů

Semena s genetikou menšího vzrůstu Je zde 439 semen

Semínka konopí, která se vyznačují menším vzrůstem dorůstají maximálně do 1 m. Tyto rostliny mají kompaktní rozměry. V převaze se v nich nachází odrůda Indiky. Nízký vzrůst je výsledkem právě zvýšeného obsahu Indiky, která se vyznačuje malými rozměry.

Mezi menší modely řadíme téměř všechny samokvetoucí odrůdy konopí. Samokvetoucí- autoflowering konopí pocházejí z genetiky konopí rumištního, které dorůstá maximálně do 80 cm. Malý vzrůst je jeden z důvodů, proč se tyto kmeny perfektně hodí do vnitřních prostor.

Udržení menšího vzrůstu konopí

I když ze semínek marihuany tohoto druhu by měly vyrůst rostliny menšího vzrůstu, může se stát, že někdy se přesáhne předepsaná míra. Stejně jako je možné zvýšit výšku konopí stylem pěstování, tak lze i udržet její menší vzrůst.

Nízké kmeny konopí jsou vhodné zejména do vnitřních prostorů.

 

Udržení nízkého vzrůstu je možné pomocí:

Výběru správné genetiky konopí– vybrat si třeba zásadně pouze z druhů, které disponují malým vzrůstem. Na výběr máte z 211 semen z naší nabídky.

Nastavení růstu – správné světlo a žárovky typu CFL nebo T5 jsou nezbytností. Důležitý je bohatý příjem modrého světla, které udrží rostliny krátké.

Omezení kořenového prostoru – rostlinám je potřeba poskytnout prostor v menších květináčích, aby se jim netahaly kořeny, a tím nezvětšovala celková výška.

Stylu pěstování – ideální postup pěstování konopí s nízkým vzrůstem je zasazení mnoha malých rostlin v malých květináčích.

Samokvetoucí semínka konopí s menším vzrůstem

Inspirovat se můžete i těmito 5 jmenovanými kvalitními semeny, které naleznete v naší nabídce. Patří sem:

Auto Banana Blaze

Auto White Widow

AutoBrooklyn Sunrise

Gorrilla Zkittlez Auto

Auto Think Different

Pravidelně naši nabídku aktualizujeme, takže vždy naleznete nové druhy semen marihuany. Nenechte si ujít ani naše slevy týdne, které se vyskytují u vybraných kmenů.

Vybráno

na stránce