Filtr semen

Zpět

Cena

160 Kč - 4330 Kč

více/méně filtrů

Modely konopí s největším výnosem Je zde 439 semen

Tyto modely jsou charakteristické svým vysokým výnosem. Výnos rostliny je dopředu dán genetikou. Kmeny konopí s převahou Sativy nabízejí vyšší výnosy. Odrůdy Sativy dosahují vyšších rozměrů, někdy se přibližují až k malým stromům, což předurčuje jejich velký výnos. Často se ale pěstují ke komerčním účelům jako je SOG a SCROG.

Jelikož se vyšší výška obvykle rovná většímu výnosu je vhodnějším místem pro pěstování exteriér, popřípadě skleník. Pro pěstování je nutno dodržet osvětlení, půdu bohatou na živiny a hlavně přiměřené množství vody. Ačkoli některé druhy jsou výnosnější než jiné, i stejný kmen se může v rámci výnosu lišit.

 

Jak ovlivňuje růst konopí výnosy?

Důležitým ukazatelem je vegetativní fáze, kterou si konopí prochází. V této fázi se snaží rostliny růst co nejvíc. Větší druhy pak mají více větví a také pupenů, což paradoxně zajistí více úrody.

 

Co lze udělat pro vyšší výnos konopí?

Odpovědí je prořezání rostlin. Doporučuje se ho praktikovat během vegetativního období. Proříznutí zvyšuje růst marihuany. Správně aplikovaný řez se dodá energii rostlině tam, kde chybí. 

Aby semena marihuany správně vyrostla a nezažila šok, je třeba konopí na prořezávání připravit. To provedete tak, že pár dní před proříznutím a pár dní po proříznutí budete dávkovat rostlinám méně hnojiva. Takto připravené rostliny po proříznutí naběhnou na vyšší produkci pupenů a listů. 

Prohlédněte si nabízené odrůdy na našem e-shopu. Semínka konopí s největším výnosem patří k těm nejoblíbenějším, chcete-li mít z konopí samý užitek.

Vybráno