Auto Blueberry - 10 autoflower semen Fair Seeds

  • 10 semen
659 Kč 573 Kč bez DPH

Rating: 7.1/10 (557 hlasů)

Fair Seeds

Skladem ihned (do 30.11 u vás)

Fair Seeds Auto Blueberry je dobrá volba pro všechny začínající pěstitele a milovníky autofloweringových odrůd.

Info

Další balení

Auto Blueberry - 5 semínka autoflower Fair Seeds

379 Kč

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Autoflower BlueBerry 

BlueBerry je vhodná především dovnitř a ven, ale ve skleníku se vám taky hezky předvede. Při pěstování uvnitř je nutné svítit minimálně 16 hodin. Auto Blueberry má ráda dlouhé dny a slunná a teplá místa.

Samonakvétací odrůdy můžete vysazovat a sklízet 2-3 x do roka v závislosti na klimatických podmínkách, kde žijete. Konopí nepotřebuje mnoho prostoru, takže se velmi dobře hodí pro pěstování v hydroponických systémech o větším počtu rostlin.

Auto Blueberry autoflower není náročná na péči, nepotřebuje mnoho živin a nemá problém s teplotními výkyvy. Typická je pro ně modrá až fialová barva. Zbarvení je výraznější venku, při kolísání teplot ve dne a noci.

Semena marihuany dorůstají do nižší výšky, okolo 70 centimetrů, což ocení především pěstitelé, kteří chtějí umístit své konopí na balkón, nebo do nízké pěstírny. 

Typ: Indica x Sativa x Ruderalis.

Genetika: Blueberry x Ruderalis.

Délka květu: 6-7 týdnů. 

Výška rostliny: 50 - 70cm

Výnos: 25-30 gramů z rostliny

Terpeny obsažené v Auto Blueberry

 Myrcen - Má protizánětlivé schopnosti. Mohl by tak být nápomocným při léčbě osteoartritidy, revmatismu či jiných zánětlivých kloubních onemocnění.

 Pinen - Má borovicové aroma. Vhodný je díky svým protizánětlivým schopnostem u astmatických pacientů. Pro astmatiky má účinek čerstvého vzduchu na dýchací cesty. 

Limonen - Má citrusové aroma. Taky vhodný při potížích s dýcháním nebo při prvních projevech cukrovky. 

 Karyofylen - Má kořeněný nádech. Vhodný taktéž při potížích s dýcháním a při bolestech různého původu.

 Linalool -  Jeho vůně je levandulová. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje stres a celkově navracet klid do celé nervové soustav.

Nerolidol - Nejčastěji se vyskytuje v rostlinách jako je například jasmín, čajovníku a citronové trávě. V jeho vůni se kombinují tóny růží, čerstvých zelených jablek a citrusů. V lékařství se často využívá pro své antimikrobiální a antioxidační vlastnosti. Disponuje také antiparazitickým, antifungálním a pravděpodobně i protirakovinovým účinkem.

Verze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku, uvnitř, skleník
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Genotyp
indika
Výška
malá do 1 m
Genetika
Blueberry, Ruderalis
Výnos
nízký výnos
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
malá náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen, limonen, linalool, karyofylen, myrcen, nerolidol

Zákazníci také koupili