Northern Light Automatic - fem. a samonakvétací semínka 10ks Royal Queen Seeds

  • 10 semen
1 625 Kč 1 413 Kč bez DPH

Rating: 7.2/10 (81 hlasů)

Royal Queen seeds

Skladem do 4 dnů (do 07.12 u vás) Doprava zdarma

Feminizovaná samonakvétací semínka marihuany od Royal Queen Seeds: Northern Light, teplomilný hybrid s rychlou produkcí květů je americkým úspěchem postaveným na genetice indiky.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Hvězda 70. let minulého století, která se stala standardem indoor pěstování

Feminizovaná semena konopí pod hlavičkou Royal Queen Seeds patří k absolutní špičce, v níž se v dokonalém poměru míchá dobrá zkušenost s inovací. O Northern Light Automatic můžeme bez nadsázky říct, že mezi samonakvétacími strainy nabízí jeden z nejvyšších výnosů. Při pěstování outdoor je to 170 - 220 g na rostlinu a v indoor režimu 500 - 550 g/m². Rostlina dorůstá až 90 - 120 cm, to je ve světě samonakvétání vyšší výška, které odpovídá už zmíněný vysoký výnos.

Detaily Northern Light Automatic

Verze: feminizovaná

Typ kvetení: samonakvétací

Obsah CBD: nízký

Obsah THC: 14 %

Umístění: indoor, outdoor

Genetika: Northern Lights x Ruderalis

Genotyp: 80 % Northern Light, 20 % Ruderalis

Výška uvnitř: 90 - 120 cm

Výška venku: 130 - 160       

Výnos uvnitř:500 - 550 g/m²

Výnos venku: 170 - 220 g/rostlina

Doba kvetení: 6 - 8 týdnůTerpeny obsažené v rostlině

PinénPinen: Jeden z nejběžnějších terpenů se svěžím aroma rozmarýnu, bazalky a jehličí je typický právě pro jehličnany. Má významné protizánětlivé účinky a dokáže bojovat se zárodky infekce, proto je v rámci aromaterapie vhodný například pro lidi trpící astmatem.

LimonénLimonen: Charakterizuje jej zejména typické aroma citrusového ovoce, ve kterém se běžně nachází. Je silným antioxidantem s protizánětlivými a protivirovými účinky. V aromaterapii se používá při doprovodné léčbě onemocnění dýchacích cest.
OciménOcimen: Svou příjemnou nasládlou vůní s květinovým akcentem je přímo předurčen k výrobě parfémů. Najdeme ho v bylinkách, zejména v bazalce. Díky svým antimykotickým účinkům je užitečný při léčbě kožních problémů
KaryofylénKaryofylen: Pochází ze světa koření, bylin a zeleniny. Dokonale ho vystihuje pepřové aroma s dřevitými tóny. Vedle protizánětlivých účinků typických pro další terpeny má i analgetický efekt, proto je nápomocný nejen při léčbě zánětlivých onemocnění, ale také při tlumení bolesti.
HumulénHumulen:Terpen s výraznou zemitou, kořeněnou vůní se štiplavým dozvukem najdeme například v zázvoru, hřebíčku nebo koriandru, ale i ve chmelu. Antibakteriální a protizánětlivé účinky jej předurčují k inhalaci při doplňkové terapii potíží horních a dolních cest dýchacích.


                                                     Obsah THCVerze
feminizované
Obsah CBD
CBD nízký do 1%
Umístění
venku
Pomáhá při
Anoreie
Délka květu
krátká do 8 týdnů
Obsah THC
THC střední 10-15%
Genotyp
indika
Výška
střední 1 - 1,5m
Výnos
vysoký výnos
Genetika
Northern Lights
Typ kvetení
samonakvétací
Náročnost
střední náročnost
Ocenění
neznámé
Terpeny
pinen

Zákazníci také koupili