Semenné banky V nabídce 38 semenných bank

 • Seedstockers

  Kvalita = základ úspěchu. Pravidlo, které v semenné bance Seedstockers ctí nadevše. Nabízí vysoce kvalitní semena od těch nejlepších pěstitelů, včetně nejnovější genetik až USA.

 • Sensi Seeds

  Kdo by neznal Sensi Seeds - jednu TOP konopných seedbanek? Se svými principy a genetikami konopí mají jasný cíl. Produkce konopných strainů pro maximální léčebné využití a pozitivní účinnost.

 • Serious Seeds

  Serious Seeds - to jsou semínka prověřená léty zkušeností a spokojeností zákoníků. Jedna z nejstarších seedbanek v Holandsku s klasickými genetikami a mnoha oceněními. Přes 100 nejlépe hodnocených genetik konopí!

 • Strain Hunters

  Lovci odrůd - tak zní doslovný překlad americké seedbanky Strain Hunters s nezaměnitelnou atmosférou a principy. Od Ameriky po Asii, loví Strain Hunters ty nejexotičtější a nejvzácnější genetiky konopí už 35 let.

 • Super Sativa Seed Club

  Amsterdamská seedbanka Super Sativa Seed Club (SSSC) produkuje prémiová semena marihuany těch nejlegendárnějších konopných strainů. Feminizovaná, regulérní a autoflower semena s unikátními i osvědčenými genetikami v novém kabátku. SSSC aneb poklad mezi seedbankami ze staré školy!

 • Sweet Seeds

  Sweet Seeds nabídnou rozmanitost chutí a terpenových profilů v každé své genetice. Prvotřídní feminizovaná autoflower či fast version semena marihuany s doloženou vysokou mírou klíčivosti za rozumnou cenu. 

 • T.H. Seeds

  Nizozemí je domovem bezpočtu seedbanek. T.H. Seeds je jednou z nich a svých 25 let zkušeností promítá do každé jedné gentiky. Díky mimořádné kvalitně svých strainů byla zařazena také do síně slávy magazínu High Times! T.H. Seeds si zakládá na udžení základních genetik a jejich síle. Kvalita semen konopí jistá!

 • Zelená Země

  Konopné výrobky všeho druhu od české značky Zelená Země. Vyzkoušejte konopné potraviny se silou konopných semínek pokládaných za superpotravinu nebo odměňte svou pokožku kvalitní a přírodní kosmetikou z konopí. Potěšit zdravými pamlsky můžete i svého domácího mazlíčka.

na stránce
Zobrazeno 13 - 24 ze 38 výrobců